top of page
Search

Česku pribudne nový festival – Rock Castle Open Air

Prostredie zámku v Moravskom Krumlove je rockerom a metalistom už celkom známe. Na tomto mieste sa od roku 2006 každoročne konával, dnes už zaniknutý, festival Rock Heart, o ktorého zániku sme vás informovali v článku z minulého decembra.


V piatok, 6. novembra 2020 o 10. hodine, má agentúra Pragokoncert na budúcej facebookovej a webovej stránke, ktoré zároveň vtedy spustí, spolu so všetkými nimi spravovanými stránkami oficiálne predstaviť podrobnosti o novom „hard 'n' heavy“ festivale – Rock Castle Open Air. Vznikne taktiež facebooková skupina akcie. Prvý ročník plánujú zorganizovať 19. až 21. augusta 2021. Juhomoravský Rock Castle teda pribudne k dvom známym českým menám, vizovickému Masters of Rock a plzeňskému Metalfest Open Air, ktoré sú organizované tou istou agentúrou.


Organizátori sľubujú atraktívny medzinárodný line-up festivalu. Vstupenky budú na predaj výhradne prostredníctvom e-shopov agentúry Pragokoncert – rockcastle.cz, mastersofrock.cz a pragokoncert.com. Okrem zahraničných interpretov sa na zámok vráti aj výstava Slovanskej epopeje od maliara Alfonsa Muchu.

26 views0 comments
bottom of page