top of page
Search

Ďalšou akvizíciou Atomic Fire Records je Skull Fist

Krátko po Eleine tu máme ďalšiu formáciu, ktorá sa rozhodla pre vydavateľstvo Atomic Fire Records. Sú ňou torontskí heavy metalisti Skull Fist, ktorí sú na scéne už vyše 15 rokov.


„Som z toho celkom nadšený, svetový a hudobný priemysel je útržkovitý, takže je dobré pracovať s niekým, kto neuvažuje o tom, že by ma za pár šupov ubodal. Markus a Flori sú skvelí frajeri a zatiaľ sa zvyšok ich tímu skutočne zaujíma viac o hudbu ako o doláre. Je milé to vidieť, tak uvidíme.“ – slová speváka/gitaristu Zacha Slaughtera


Po minuloročnom odchode sólového gitaristu Johnnyho Excitera plánujú ako trio v apríli vydať svoj nový, v poradí štvrtý, štúdiový album. Prvý singel z neho môžeme očakávať už budúci mesiac.


„Zacha a kapelu poznám už dlho a v minulosti som s nimi spolupracoval. Milujem ich hudbu a som veľmi šťastný, že sa nám prostredníctvom Atomic Fire Records podarilo dostať k vydaniu nového pripravovaného albumu. The Fist je zákon!“ – vyjadrenie manažéra Atomic Fire Records Floriana Milza

Aktuálnu zostavu Skull Fist tvoria Zach Schottler alias Zach Slaughter (spev/rytmická gitara), Casey Slade alias Casey Guest (basgitara) a Jean-Jacques „JJ“ Tartaglia (bicie). Pôvodným členom je len Slaughter, ktorý prvý rok pôsobenia kapely hral aj na basgitaru.


Zdroj: Atomic Fire Records. Foto: Sharon Ehman

9 views0 comments
bottom of page