Search

Ďalšou z kapiel vydávajúcich pod Atomic Fire Records sú At the Movies

Novovzniknuté hudobné vydavateľstvo Atomic Fire Records predstavilo ďalšiu z kapiel, ktoré budú svoju tvorbu vydávať pod jeho hlavičkou. Tentokrát ide o škandinávsku kapelu At the Movies, ktorá získala pozornosť počas pandémie svojimi prerábkami ikonických filmových hitov. Tie pod svojím novým vydavateľstvom vydá rovno na dvoch CD – 7. januára 2022 znovuvydá svoj debutový album, The Soundtrack of Your Life – Vol. 1, doplnený o celkom nový The Soundtrack of Your Life – Vol. 2.Gitarista kapely, Chris Laney, partnerstvo s Atomic Fire Records okomentoval nasledovne:


„Som tak nadšený, že môžem pracovať s Atomic Fire Records, úplne chápu, o čom je At the Movies. Vráťme do hudby zábavu a dovoľme, aby naše životy ovládli „tajné potešenia“. Sme tu, aby sme odštartovali párty a s pomocou Atomic Fire Records vám ju prinesieme tým najcoolovejším spôsobom. Takže neusádzajte baby do kúta!“

Posledná veta Laneyho vyjadrenia odkazuje na jednu zo skladieb, ktoré na dvojici albumov nájdete – ikonický duet „(I've Had) The Time of My Life“, použitý v nemenej ikonickom Hriešnom tanci. Okrem tejto skladby sa však môžete tešiť aj na songy, akými sú „Maniac“ (z filmu Flashdance), „When You Say Nothing At All“ (z Notting Hill) či „Waiting for a Star to Fall“ (z Troch mužov a malej dámy). A to všetko, samozrejme v „tvrdom“ kabátiku.


Oba pripravované albumy škandinávskej kapely At the Movies si už teraz viete predobjednať na tomto, respektíve tomto linku, no všetky skladby nájdete aj na YouTube kanáli kapely. Prvý album, ktorý pod Atomic Fire Records vyjde len ako re-edícia, už teraz môžete počúvať aj na streamovacích platformách.


Zdroj: Atomic Fire Records

12 views0 comments