top of page
Search

Štvrtý singel kapely Without Warning s novým členom

Je čas zabúchať päsťami do vzduchu, pretože Without Warning prostredníctvom Inverse Records vydávajú svoj štvrtý singel „R.P.B.P“ (skratka pre „Red Pill, Blue Pill“). Tento singel s odlišným intenzívnym a strašidelným prístupom skutočne vyniká v porovnaní s predchádzajúcimi vydaniami.„R.P.B.P“ zdôrazňuje hru mysle ako prostredie, kde je ľudstvo posadnuté agresívnym tvorcom. Chystáte sa vyzvať svojho supresora, aby sa dostal von živý? Alebo sa tento boj o život odohráva iba vo vašej najtemnejšej mysli?


Aj keď texty silne naznačujú, že témou je fiktívna a nebezpečná herná zostava, je tu metaforické skryté posolstvo. Odrážanie hnevu a vôle ovládať ľudí prostredníctvom rôznych zlých svetových vodcov a používanie ľudí ako bábok na ich špinavé činy.


S novým singlom kapela Without Warning predstavuje aj svojho nového piateho člena, alebo, ako oni hovoria, žiaka – Aleksiho Rintalu. Je talentovaným skladateľom zodpovedným za „R.P.B.P“ a svoj talent pridal aj do gitár a hudobnej produkcie.


Zdroj: Inverse Records

„Keď ma skupina požiadala, aby som sa ako gitarista pridal, rád som prevzal zodpovednosť aj na oddelení skladania piesní. Začal som sa prehrabávať vo svojich archívoch a hľadať vhodné demo pre novú kapelu a narazil som na toto nezvyčajné, „nu-metalové“ demo, ktoré som sa rozhodol kapele predstaviť. Skupina bola nadšená hneď, ako to počula, a v krátkom čase sme vytvorili úžasnú novú pieseň pre Without Warning. Verím, že zvyšok kapely je z tohto nového vydania rovnako nadšený ako ja!“ – slová Aleksiho Rintalu

Nový singel je dopĺňaný hudobným videom, ktoré oživuje intenzívny príbeh vizuálne a je produkovaný nikým iným ako Guilty Visuals. Video obsahuje aj hereckú rolu Inky Inkinenovej, úžasnej speváčky skupiny Noira.Zdroj: Inverse Records. Foto: Michaela Tuomenoksa

8 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page