top of page
Search

Živé vysielanie festivalu Brutal Assault oboznámilo verejnosť

Dnes, 8. apríla 2020, organizátori slávneho metalového festivalu Brutal Assault vysielali live stream ohľadom ďalších krokov a informácií o festvale. Vysielanie prebiehalo od 18:00 do 18:30 v českom jazyku a od 18:30 do 19:00 v angličtine prostredníctvom YouTube. Zúčastnení diváci, ktorých bolo takmer 800, tak mali možnosť položiť svoje otázky dvom z organizátorov za mikrofónom.

Stále ešte ostáva 118 dní do odštartovania tejto akcie a ľudia z táboru Brutal Assault navzdory novému koronavírusu ustavične pripravujú všetko potrebné. Nechcú robiť unáhlené závery, a tak stále dúfajú, že výročný, už 25. ročník festivalu, sa predsa len bude konať. Avšak, stále sú pripravení na možnosť, že výročný ročník sa konať nebude, a tak ho budú nútení presunúť až na budúci rok. Počas odpovedania na otázky padla aj informácia, že zatiaľ jedinou kapelou, ktorá sa zrušila svoje vystúpenie na festivale, sú technickí death metalisti Psycroptic. Najväčšou oporou je však pre nich možnosť ponechania si lístku, ktorý bude platný aj na budúci rok, a tým pádom aj podpora festivalu, pre ktorú sa väčšina fanúšikov rozhodla komentármi, že si vstupenky ponechajú. Ale, kebyže sa vstupenky na tento ročník vypredajú a festival sa nedajbože zruší, nebude už možnosť zakúpenia lístkov na budúci rok.

Organizátori v streame taktiež informovali o novinkách ako špeciálnom pive a rozšírení kapacity Octagon stageu z 1000 na 2000 ľudí.

Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: Dominik Matus


134 views0 comments
bottom of page