top of page
Search

Bjørn Holter na novom albume od Myrkgand

One-man kapela Brazílčana Dmitryho Lunu, Myrkgand, oznámila spoluprácu s nórskym spevákom Bjørnom „Narrenschiffom“ Holterom (ex-Illnath, ex-Ásmegin, Images at Twilight) na nadchádzajúcej štúdiovke.


„Hoci je hranie naživo kvôli korona situácii stále nemožné, je úžasné vyplniť čas projektom ako je tento, pracovať bok po boku s niektorými z najlepších ľudí na hudobnom trhu. Internet robí produkciu jednoduchšou a spoločenskou vzdialenosťou. Zdá sa to byť menej komplikované. Je mi cťou zúčastniť sa a pomáhať formovať túto hudbu, byť súčasťou tohto projektu.“ – slová speváka Bjørna Holtera

Dmitry Luna (Myrkgand). Zdroj: L.B.N. Assessoria

Proces produkcie albumu, ktorú má na starosti gitarista a producent Øystein Brun (Borknagar) v garnskom Crosound Studiu, sa blíži do finále. Ako na predchádzajúcom albume, aj pri tomto nebudú chýbať špeciálni hostia, konkrétne klávesák Gerlioz (Dimmu Borgir, ex-Satyricon, ex-Emperor, ex-The Kovenant), Anti-Christian drummer (ex-Tsjuder, Beaten to Death, ex-Jørn Lande), Warhead (Abazagorath, Blasphematory), Danilo Coimbra (Malefactor, Headhunter D.C.), Andre „Zaza“ Hernandes (ex-Angra, ex-Andre Matos), Andre Tulipano (Steel Warrior), Pagan Priestess (Hecate), Zhema Rodero (Vulcan), legenda videoherných soundtrackov Barry Leitch (Top Gear, Double Dragon, Dark Quest atď.), hlasový herec Luiz Antonio Lobue (seriály Dragon Ball Z, Knights of the Zodiac, Jiraya, Dr. House atď.) a iní, ktorých čoskoro predstavia so zoznamom skladieb.


Bjørn Holter pri nahrávaní vokálov v nórskom Årnes. Zdroj: L.B.N. Assessoria

5 views0 comments
bottom of page