top of page
Search

Black Label Society pripravuje novú štúdiovku

Frontman kalifornských metalistov Black Label Society, Zakk Wylde, kvôli možnému odloženiu severoamerickej časti turné No More Tours 2 Tour síce nebude koncertovať po boku Ozzyho Osbourna, ale nezaháľa a chystá nový štúdiový album spomínanej kapely, ktorej je zakladajúcim členom.

Aktuálne sa so skupinou zúčastňuje turné s predkapelami Obituary a Lord Dying naprieč Severnou Amerikou. Po poslednom koncerte, ktorý bude 28. marca 2020, má v pláne ísť s kapelou do štúdia a začať pracovať na novom materiáli. Okrem toho s nimi plánuje európske turné a bude vydávať nový album svojho tribute projektu Zakk Sabbath, ktorý má byť interpretáciou „track-to-track“ rovnomenného debutu legiend Black Sabbath.

„Myslím, že niečo napíšem, hádam, v apríli a [v] máji a júni, urobíme [nahrávku] a pripravíme ju. Nemám demo ani sračky. Nikdy nemám. Nie som ako Prince, ktorý stále nahrával veci. Chcel by som prísť s riffom alebo nápadom a rád by som povedal: ‚Prečo to dnes nezachytíme?‘ Je to ako na začiatku novej sezóny. Je to vždy zábava.“ – vyjadrenie Zakka Wyldea pre časopis Billboard

Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: Andreas Lawen

16 views0 comments
bottom of page