top of page
Search

Brazílčania Mirrors Room zverejnili digitálnu šou

Brazílska kapela Mirrors Room oznámila prostredníctvom svojich sociálnych sietí premiéru záznamu Live at Fox Studio, ktorý vyšiel 24. februára 2022 na ich youtubovom kanáli. Ide o digitálnu prezentáciu obsahujúcu všetky single vydané v roku 2021 a v pôvodnom poradí. Účelom prezentácie nie je len skompilovať nedávne veľmi úspešné nahrávky, ale aj poskytnúť chronologický zážitok z nich v jedinom materiáli, v dynamickom a zábavnom videu a so skvelou kvalitou obrazu a zvuku.Hlavnými bodmi videa sú „Don’t Close the Door“, najúspešnejšia a najrozsiahlejšia skladba kapely z roku 2021, s veľmi dobre prijatým klipom na YouTube a s mnohými poslucháčmi na digitálnych platformách, a „Another Way“, najnovšia a stále nedávna nahrávka Mirrors Room, tiež veľmi dobre prijatá verejnosťou.


„Autentické, energické a pravdivé“, „Iný zvuk“ a „Inšpirujúca práca“ sú len niektoré z komentárov tých, ktorí si video pozreli. Vzhľadom na zvukovú kvalitu materiálu a výkon, ktorý priniesol nové detaily do skladieb v ňom prítomných, má skupina v úmysle vydať EP tejto digitálnej prezentácie na všetkých digitálnych platformách.


Mirrors Room je alternatívno-rocková formácia, ktorú tvorí Gustavo Amorim (spev/gitara), Marlom Santos (gitara), Victor Lima (bicie) a Rodolfo Prado (basgitara). Jej ponukou je prostredníctvom postáv a bežných príbehov zo skutočného života predstaviť úvahy a konflikty týkajúce sa všetkých extrémov ľudskej mysle a vnemov, ako sú pocity, túžby, úľava, bolesť, dokonca aj depresia, úzkosť a iné patológie.


Zdroj: Collapse Agency

5 views0 comments
bottom of page