top of page
Search

Brazílčania Phrenesy chystajú nový album

Brazílska thrash metalová kapela Phrenesy už budúci týždeň vydá nový album. Po úspešnom, osem rokov starom albume The Power Comes From The Beer, vydá už 3. augusta 2022 pätica z Taguatingy, ležiacej v susedstve hlavného mesta Brasília, album Fears Apocalypse.Dva single z pripravovaného albumu, titulnú skladbu „Fears Apocalypse“ a skladbu „F*ck the Pain“, si už môžete vypočuť. Album, obsahujúci desať skladieb, produkoval Thiago Bianchi zo štúdia Estúdio Fusão a predstavili sa na ňom aj hostia zo skupín Mofo, Alto Extermínio, Estamira a Device.


Album ako celok má byť podľa členov päťčlennej partie okolo speváka Wendela Airesa výsledkom prirodzenej evolúcie, ktorou formácia počas takmer dvadsiatich rokov pôsobenia na brazílskej undergroundovej scéne prešla. Počas tohto obdobia sa členovia Phrenesy snažili, spojením svojej hudby, priateľských vzťahov s publikom a kvapky alkoholu, získať si čo najviac fanúšikov. Popri koncertovaní a zabávaní sa pri fľaške piva však kapela nezabúda ani na problémy každodenného života, o ktorých rozpráva vo svojich skladbách.


No a o tom, ako táto kombinácia funguje pokope, sa môžete presvedčiť už budúcu stredu, kedy brazílski thrash metalisti Phrenesy vydávajú svoj druhý štúdiový album s názvom Fears Apocalypse.


Zdroj: Phrenesy


3 views0 comments
bottom of page