top of page
Search

Brutal Assault bude súčasťou medzinárodného online festivalu

Keďže sú stále určité opatrenia v súvislosti pandémiou, tohtoročné ročníky festivalov sa presúvajú na rok 2021. Avšak 13 festivalov z 10 európskych krajín, medzi nimi aj český Brutal Assault, spojilo sily a vznikol online projekt European Metal Festival Alliance (EMFA). Dátum konania vychádza na víkend 7. až 9. augusta 2020.


EMFA prinesie...

  • predtým nevidené a nikde zverejnené sety: Sabaton (headliner festivalu Bloodstock 2019), Avatar (headliner festivalu Alcatraz 2019), Thy Art Is Murder, Napalm Death, Grand Magus a Battle Beast (Summer Breeze 2019), Harakiri Pro Sky (Party.San 2015), Demolition Hammer a Terror (koncerty z Brutal Assaultu 2019 a 2018). A tiež predtým nevydané koncertné skladby Dee Snidera (Bloodstock 2019)

  • širokú škálu úplne nových, pre EMFA špeciálne nakrútených, koncertov: Rotting Christ, Amenra, Gutalax, Heidevolk, Butcher Babies, Primordial, Kampfar, Venom Inc., Alien Weaponry, Orange Goblin, Legion of the Damned, Evergrey, Cult of Fire, Angelus Apatrida, Evil Invaders, Der Weg Einer Freiheit, Svart Crown, Deserted Fear, Parasite Inc., Venom Prison, Mass Hysteria, Unleashe the Archers atď.

  • okrem živých vystúpení veľa nových videohovorov, zaobstaraných taktiež speciálne pre EMFA: napr. Devin Townsend, Jamey Jasta, Phil Rind, Dee Snider, Biff Byford, Winston McCall, Cristina Scabbiová, Wednesday 13 a ďalší

  • z pohodlia vlastnej pohovky 3 dni exkluzívnej zábavy (koncerty, rozhovory atď.) so spätným prehraním do 48h od viac ako 40 metalových kapiel plus ďalší špeciálny obsah

  • šancu vyhrať niečo z viac ako 100 cien od všetkých festivalov – vstupenky na všetkých 13 festivalov, na festivaly podľa vlastného výberu, vouchery do e-shopov atď.

„Celodenná festivalová vstupenka“ v hodnote 6,66€ a ďalšie balíčky je možné získať na stránke www.MetalFestivalAlliance.com.

Zdroj: Obscure Promotion

52 views0 comments
bottom of page