top of page
Search

Chuck Billy sa nakazil koronavírusom

Ďalším pozitívne testovaným na nový koronavírus sa stal aj spevák kapely Testament, 57-ročný Chuck Billy. Testament jeho výsledky získali túto sobotu a spevák nastúpil na domácu karanténu aj so svojou ženou Tiffany.


Podľa kapely sa spevák po minulotýždňovom návrate z európskeho turné s kapelami Exodus a Death Angel necítil dobre a po testovaní sa potvrdilo jeho ochorenie.

„Ako mnohí z vás už vedia, po návrate z BAY STRIKES BACK over Europe Tour minulý týždeň sa niektorí z nás v TESTAMENT necítili dobre a rozhodli sa spolu s našimi lekármi urobiť test na nový koronavírus COVID-19 , Od včerajšieho rána sa testy Chucka a Tiffany Billyových vrátili pozitívne, ako aj niektorých členov partie. Chceli sme osloviť všetkých, ktorí nás podporujú a vyjadrujú obavy, aby sme vás informovali, že robíme to, čo je správne a čo je v bezpečné a všetci sme sa umiestnili do karantény od nášho návratu domov, pretože predtým, ako sme boli ešte otestovaní. Samozrejme, že sme znepokojení našimi rodinami, našimi priateľmi, našou partiou, našimi kolegami hudobníkmi a našimi fanúšikmi. Dosiahli sme podporu od našich kolegov z Bay Area Bands, ktorí sú aktívni aj vo svojich vlastných táboroch, zostávajú v karanténe a sú v bezpečí a budú hovoriť o svojich individuálnych situáciách, ak budú pripravení. V tejto chvíli sa momentálne zameriavame na to, aby sme zostali v bezpečí a boli v karanténe, odpočívali, vracali sa späť k zdraviu a samozrejme, posielali dobre priania, modlitby a pozitívnu energiu našim chorým. Chceme tiež poslať všetkým našim fanúšikom a priaznivcom v tejto dobe krízy všetko dobré. Podnikáme všetky potrebné kroky, aby sme zostali doma, a žiadame svojich priateľov a fanúšikov, aby urobili to isté. Prosím, starajte sa o seba navzájom a ostaňte zdraví, aby sme mohli naďalej mlátiť v nie tak vzdialenej budúcnosti!“ – vyjadrenie kapely Testament na Facebooku

Foto: Marek Ivančák

14 views0 comments
bottom of page