top of page
Search

Corey Taylor a jeho prvý režírovací debut

Frontman kapiel Slipknot a Stone Sour, Corey Taylor, má v pláne dokončiť svoj prvý film. Kvôli filmu sa spojil s filmovým štúdiom Tom Salvini Studios a momentálne je aj na európskom turné spolu s kapelou Behemoth. Jeho debut je momentálne v predprodukcii a Tom Savini, spolu s Jasonom Bakerom, sa budú podieľať na tomto projekte.

„Napísal som scenár pre hororový film, z ktorého som naozaj nadšený a pracujem na ďalšej knihe. Momentálne sa venujem tomuto. Deje sa veľa vecí, ale tiež sa starám o to, aby som mal dostatok času pre svoju rodinu, moje manželstvo a domov. Nikdy nevieš, koľko času tu dostaneš.“ – Corey Taylor pre časopis Kerrang!
„Pracujem teraz na filme a agresívne hľadám investorov a producentov. Mám stále všetky tie veci, ktoré chcem dať von zo svojho systému.“ – Corey Taylor pre časopis Rolling Stone

Taylor sa objavil aj vo filme Fear Clinic (2014), spolu s Robertom Englundom, známym hlavne vďaka stvárneniu Freddyho Kruegera. Taktiež sa objavil aj vo filmoch Sharknado 4 a vo filme Shawna Crahana s názvom Officer Downe (2016).


Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: Julia Nemesheimer

24 views0 comments
bottom of page