top of page
Search

Do Bratislavy sa vráti Korn v sprievode metalistov Gojira

Dvojnásobní držitelia Grammy a zakladatelia nu-metalu z kalifornského Bakersfieldu prídu opäť na Slovensko, ale tentoraz s novým albumom The Nothing. Naposledy u nás kapela hrala v roku 2017, taktiež v Bratislave, s vypredaným koncertom a fanúšikmi, ktorí z neho odchádzali s nadšením. Preto sa rozhodli v roku 2020 vrátiť späť spolu so špeciálnym hudobným hosťom – francúzskou progresívno-death metalovou kapelou Gojira.

Kapela Korn. Foto: Promusic.sk

Korn patrí k najpopulárnejším rockovým zoskupeniam na svete a bol založený v roku 1993. Kombináciou metalu, hip-hopu, elektroniky a folku definovali úplne nový žáner a predali doteraz až 40 miliónov albumov. Ich energické koncerty patria k tomu najlepšiemu na svetovej koncertnej scéne.


Kapela sa predstaví 31. mája 2020 v bratislavskej AXA aréne NTC na čele so svojím frontmanom Jonathanom Davisom, ktorého budú sprevádzať jeho spoluhráči James “Munky” Shaffer, Brian “Head” Welch, “Fieldy” Arvizu a Ray Luzier. Ako špeciálny hosť sa predstaví francúzska progresívno-death metalová kapela Gojira, ktorá je považovaná za najlepšiu metalovú kapelu posledného desaťročia.
Kapela Gojira. Foto: Promusic.sk

Vstupenky sú od 15. 11. dostupné v sieti TicketLive: https://www.ticketlive.sk/sk/event/korn-gojira-axa-arena-ntc-31-5-2020

28 views0 comments
bottom of page