top of page
Search

Druhý singel blížiaceho sa albumu od CoreLeoni

Classic/hard rockeri CoreLeoni už 13. mája vydajú vďaka vydavateľstvu Atomic Fire Records svoj nový album III. Dnes kapela odhalila jeho druhý singel „Purple Dynamite“ spolu so zbrusu novým videom s ohromujúcim výkonom a tiež spustila predobjednávanie albumu III.Spoluzakladateľ/gitarista Leo Leoni dodáva:

„Mila Merker priniesol do piesne basgitarový lick. Džemovali sme a zrazu na to prišiel. Stále sme džemovali okolo licku a postupne sa skladba vyvíjala. Číslo je čistou párty a bavili sme sa od prvej sekundy. Veľmi rocková a chytľavá skladba. Lyricky je to o krásnej žene, ktorá navonok vyzerá sladko a nevinne, no keď ju lepšie spoznáte, vycítite, že je to čistý ‚fialový dynamit‘ – že je vysoko výbušná, žhavo-nebezpečná zmes krásky a zvery.“

III je k dispozícii ako dvoj-CD digipak (vrátane 4-skladbového bonusového CD), farebný vinyl a ako limitovaná edícia boxsetu (vrátane farebného vinylu, bonusového 10-palcového vinylu so 4 bonusovými skladbami, podložkou, kľúčenkou na otváranie fliaš, plagátom, brnkadlovou súpravou a certifikátom). Predobjednať sa dá na tomto odkaze.


Zdroj: Atomic Fire Records


4 views0 comments
bottom of page