top of page
Search

Dvojkoncert česko-slovenských legiend vo Zvolenskej Slatine

Dalo by sa personifikovať, „covid a strach z neho nechodí po horách, ale po ľuďoch“. Jedno s druhým, plus aj fakt, že Košice a 11 zo slovenských 14 okresov na východe bude od pondelka budúceho týždňa v oranžovej zóne, nevzbudili v ľuďoch tak silnú dôveru, aby si bez obáv kúpili vstupenku na skvelý dvojkoncert legiend Olympic a Ivana Mládka.


Toto zvláštne leto teda, ako sa organizátor Profi Event dohodol aj s interpretmi, bude mať dohru koncom budúcej jari až začiatkom leta. Teda, koncert Olympic a Ivan Mládek, ktorý sa mal konať v Košiciach, sa prekladá na budúci rok. Jedna z dobrých správ je, že koncert v strede Slovenska, vo Zvolenskej Slatine, odohraný bude v plnej zostave a teda aj záujemcov odkiaľkoľvek zo Slovenska, na ňom organizátori radi privítajú.Košickí, ktorí majú vstupenku, ju môžu, ak majú záujem, použiť aj na tomto koncerte. V prípade, že im to nevyhovuje, môžu ju vrátiť v mieste zakúpenia, alebo si ju ponechať pre nový termín. Vieme, že fanúšikov týchto legiend je dosť a že si takýto koncert určite budú chcieť pozrieť. Takže, mladí aj starší, ukážte svojim obľúbencom Olympic a Ivanovi Mládkovi, že o ich koncerty stojíte a príďte sa zabaviť už o týždeň do Zvolenskej Slatiny a o niekoľko mesiacov neskôr do Košíc!

Profi Event medzi ľuďmi nebude robiť žiadne rozdiely typu očkovaný/neočkovaný. Tieto hry prenechávajú iným, tu ide o zábavu, staré a nové hity, spomienky a určite aj zaslúženú slzu v oku popri spievaní si notoricky známych textov! Vidíme sa 6. septembra 2021 vo Zvolenskej Slatine a zhruba v júni 2022 aj v Košiciach!Program:

Do areálu sa začne púšťať o 16:30. Dosť času na to, aby sa dodržali hygienické predpisy a aby sa všetci dostali dnu načas.

  • 18:00 – vystúpenie Ivana Mládka a kapely Banjo Band. Dlhoročný zabávač v česko-slovenskej a českej TV – a jeho čundr-country-show v prenesenej verzii na pódiá sa udeje aj vo Zvolenskej Slatine. Najznámejšie hity Ivana Mlásky prekladané vtipnými scénami, pri ktorých pôjdete do popuku. Precvičíme si opäť našu najbratskejšiu češtinu a budeme tlieskať majstrovi humoru a hre na banjo a jeho neuveriteľnému ansámblu. Deväťdesiat minút, budete potom ešte vládať? Nadnárodné megahity ako „Jožin z bažin“ alebo „Prachovské skály“, „Linda“, „Rychlík jede do Prahy“, viac ako 20 tutoviek za sebou a medzi tým vtipy, scénky, smiech a zábava. Vaše bránice dostanú zabrať potom už „len“ spevom hitov ďalšieho barda. Ako perličku pre tých, ktorí nevedia, skladbu „Jožin z bažin“ si vybrala ako domáci hit na svoje „prespievanie“ na českom koncerte aj americkí metalisti Metallica, a to už je teda čo povedať!

  • 20:00 – Olympic. „Dej mi víc své lásky“, „Bonsoir mademoiselle Paris“, „Okno mé lásky“, a najmä „Slzy tvý mámy“ plus parádne novinky z aktuálneho albumu Kaťata (2020) – aj po rokoch kapela srší energiou a rockom!!! A ani Olympic nezaostáva, zahrajú vám tiež šokujúcich viac ako 20 skladieb!!!


Nezabúdajte, takáto zrážka hviezd, to už asi ani nenastane. Po dlhej pauze so živým hraním – a najmä na Slovensku, máte jedinečnú šancu sa poriadne zabaviť!


Vstupenky na toto podujatie zakúpite v sieti Ticketportal, ale aj vo Zvolenskej Slatine v Čajovni u Maňa, na telefónnom čísle 0905 520 208 a cez e-mail pe@profievent.sk. Čajovňa a Profi Event ich ponúka za 23€, Ticketportal je za 25€ a na mieste sa budú dať kúpiť po 30€.


Zdroj: Ján Poliak/Profi Event

21 views0 comments
bottom of page