top of page
Search

Európske turné Guns N' Roses zrušené

Losangeleskí rockeri Guns N' Roses mali zanedlho odštartovať svoju európsku časť turné. Prvý koncert sa mal konať už 20. mája v Passeio Marítimo de Algés v portugalskom hlavnom meste Lisabon, ale sú nútení ho zrušiť, ako aj ďalšie po ňom nasledujúce koncerty. No zatiaľ stále nie sú známe ich náhradné termíny. Kapela pracuje na tom, aby mohla priniesť ďalšie informácie ohľadom tohto zrušeného turné.

„GN’R Fam: Nanešťastie, nadchádzajúce európske turné sa neuskutoční. Veci sa každý deň menia a my chceme, aby naši fanúšikovia, členovia bandy a skupina boli v bezpečí. S našimi promotérmi, miestami konaní a mestami / krajinami tvrdo pracujeme na ďalších krokoch, a čo najskôr vydáme ďalšie ohlásenia. Ďakujeme za vašu trpezlivosť, spolu to prekonáme a čoskoro sa tešíme na stretnutie s vami…“ – príspevok kapely na Facebooku

Turné po Strednej a Južnej Amerike, pôvodne naplánované na marec a apríl, už taktiež stihli presunúť na november a december 2020 a aj v tomto prípade to bolo kvôli šíriacej sa pandémii nového koronavírusu.

Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: Raph_PH

15 views0 comments
bottom of page