top of page
Search

Festival Brutal Assault poslednýkrát aktualizoval line-up a zvýši cenu lístkov

Obľúbený český metalový festival Brutal Assault, ktorý tento rok oslávi svoje dvadsiate piate výročie, ohlásil posledné rozšírenie svojho line-upu, no aj nejaké tie „odchody“ z neho. Čo sa týka novoohlásenej časti zoznamu, tú predstavuje dvanásť zoskupení.


Zdroj: Brutal Assault

V josefovskej pevnosti sa od 9. do 13. augusta 2022 okrem už ohlásených mien, medzi ktorými žiaria Cradle of Filth, Cannibal Corpse či Jinjer, predstavia aj švédske "stratené deathmetalové duše" Avatar, ich djent-coreoví krajania Aviana či priekopníci crossover thrashu D.R.I. Doplnia ich priekopníci slamming deathu Devourment, hardcore s punkovými koreňmi v podaní Evergreen Terrace, ako aj ďalšie slamming death metalové zoskupenia – Bielorusi Extermination Dismemberment, Holanďania Korpse a Američania Pathology. Zoznam uzatvára štvorica Sable Hills (Japonsko, metalcore), Sick Of It All (USA, hardcore), Vio-Lence (USA, thrash metal) a Voivod (Kanada, heavy metal). Organizátori festivalu však ohlásili aj straty – pre iné plány musela opustiť line-up štvorica Bell Witch, Evildead, Static-X a Tallah.


Ďalšou informáciou z diania okolo festivalu je potom fakt, že už zajtra končí predaj lístkov na celý festival za ich aktuálnu cenu. Kým do zajtra za jeden takýto lístok zaplatíte 3800 českých korún, respektíve 152 eur, od nedele cena vzrastie na 4100 korún/164 eur. Ak preto chcete vidieť vyššie spomenuté hviezdy metalovej scény, neváhajte s kúpou lístkov na výročnú edíciu festivalu Brutal Assault už ani chvíľu.

3 views0 comments
bottom of page