top of page
Search

Hard rockeri Sinner ohlásili nový album a podpísali kontrakt s Atomic Fire Records

Nemecké hardrockové kvarteto Sinner sa nedávno stalo ďalšou kapelou, ktorá svoju hudbu bude vydávať pod hlavičkou vydavateľstva Atomic Fire Records. Partia okolo speváka a basgitaristu Mata Sinnera zároveň, ešte o niečo dávnejšie, ohlásila aj práce na svojom novom albume, ktorý pod názvom Brotherhood vyjde v lete tohto roku.Dvanásťskladbový nosič bude prvým albumom kapely od roku 2019, kedy vydala album Santa Muerte. Producentmi spomínaného prichádzajúceho albumu Brotherhood boli Mat Sinner a jeho spoluhráč z kapely, gitarista Tom Naumann. O nahratie albumu sa postarali Basi Roeder zo štúdia Backyard Studios a Mitch Kunz zo štúdia Apollo 13 Audio, o mix a mastering zas Jacob Hansen z dánskeho štúdia Hansen Studios. Ku vydaniu albumu, ako aj ku podpisu zmluvy s Atomic Fire Records, sa stručne vyjadril už spomínaný Mat Sinner:


„Sme nesmierne šťastní, že sme novým členom rodiny Atomic Fire Records a že môžeme spolupracovať s mnohými skvelými ex-kolegami. Brotherhood je jednoducho taký silný album, že potrebujeme ich motivovaný a lojálny tím, aby (album) dosiahol veľký úspech.“

Ku novej kapele pod krídlami „svojho“ vydavateľstva sa vyjadril aj generálny riaditeľ Atomic Fire Records, Markus Wosgien:


„S Matom Sinnerom a jeho kolegami z kapely sme spojení a dobrí priatelia už dlho. Privítať Sinner v Atomic Fire Records pre nás nie je nič viac ako srdcová záležitosť, pretože – ako Primal Fear – sú veľmi dôležitou súčasťou našej minulosti, ale teraz aj našej prítomnosti a budúcnosti; a sme ešte hrdejší a šťastnejší kvôli ich novému monštruóznemu albumu, ktorý vytvoril Mat (väčšinou) spolu s Tomom Naumannom v brilantnej tímovej práci. Brotherhood je tvrdý, priamy a úderný opus, ozdobený pôsobivým množstvom hostí a priateľov. Názov albumu hovorí za všetko – je to určite ďalší majstrovský prírastok do už teraz dlhého zoznamu skvelých nahrávok Sinner.“

Dianie okolo nemeckých hardrockerov Sinner a ich chystaného albumu Brotherhood budeme naďalej sledovať, spustenia predobjednávok a ochutnávky v podobe prvého singlu by sme sa mali dočkať čoskoro.


Zdroj: Atomic Fire Records

5 views0 comments
bottom of page