top of page
Search

Headspawn vo svojom novom klipe skĺbili groove metal a japonský sitkom

Brazílski groove metalisti Headspawn sa po vydaní debutového EP Pretty Ugly People, ktoré sme pred nejakým časom recenzovali, prihlásia o slovo s jeho „live“ verziou. Ešte predtým, než sa tak stane, však každú zo štyroch nanovo nahratých skladieb vypustia do sveta aj ako singel. Prvou skladbou z pripravovaného EP je živá nahrávka skladby „Satan Goss“, opatrená aj videoklipom z nahrávania.Nový klip kapely zo João Pessoa z brazílskeho štátu Paraíba po zvukovej stránke zastrešil Victor Hugo Targino, o video sa zas postaral Jobson Andrade. Skladba „Satan Goss“ je o rovnomennom zloduchovi z japonského seriálu Super Megabeast Investigator Juspion, ktorý svojou mocou sužoval iné bytosti z tohto seriálu. „Satan Goss“ je zároveň akousi metaforou na to, že ak naše podvedomie „kŕmi“ naše vnútorné obavy, tie môžu poľahky nabrať na sile.


No a EP Pretty Ugly People Live, ktoré Headspawn vydajú, podobne, ako všetky štyri skladby z neho, na všetkých streamovacích platformách, členovia okomentovali nasledovne:


„V tomto EP sme zo seba veľmi intímnym spôsobom, kvôli všetkým obmedzeniam aj bez publika, vydali maximum. Buďte si istí, že keď budeme debutovať na pódiách so živými vystúpeniami, energia publika ešte zvýši našu synergiu!“


Zdroj: JZ Press

12 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page