top of page
Search

Helloween odkladajú turné a chystajú novinku

Power metaloví „tekvičáci“ Helloween z Nemecka sú nútení opäť presunúť svoje európske turné United Alive Part II. Koncerty, ktoré sa mali odštartovať už v apríli, sa nakoniec uskutočnia až na jar 2022.Minulý február sme vás informovali o tom, že sa Helloween na jeseň v rámci turné predstavia u nás, na zvolenskom Zimnom štadióne. Avšak toto turné boli nútení presunúť na tento rok. Štartovať malo 16. apríla v Petrohrade a na začiatku mája sa mali zastaviť v Budapešti, Viedni, Prahe, Katoviciach a vo Zvolene.

Na 2. apríla 2021 si Helloween pre fanúšikov pripravili uvedenie svojho nového singla „Skyfall“ z nadchádzajúceho, v poradí šestnásteho, študiového albumu. Už teraz sa singel dá v predstihu zakúpiť na stránke Nuclear Blast.


Predchodca novej štúdiovky, My God-Given Right, vyšiel šesť rokov dozadu a neskôr ho nasledovali dve kompilácie, singel „Pumpkins United“ (2017) a živák/DVD United Alive in Madrid (2019). O päť dní, 11. marca, majú údajne v Japonsku publikovať svoju novú encyklopédiu Seven Keys United Memorial – Complete Collection of Helloween.


Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: V-spectrum

25 views0 comments
bottom of page