Search

Helloween spolupracujú s Incendium na novom komikse a akčných figúrkach

Nemeckí Helloween, známi aj ako „krstní otcovia melodického speed metalu“, sa spojili s losangeleskou produkčnou spoločnosťou Incendium a prinášajú nadpozemskú hororovo-fantasy komiksovú knihu s názvom Seekers of the Seven Keys. Taktiež ohlásili aj zberateľské akčné figúrky, ktoré boli inšpirované obalmi albumov alebo textami piesní kapely. Konkrétne ide o figúrky The Keeper of the Seven Keys, The Witch a Jack O. Lantern.


Zdroj: Nuclear Blast

Komiks vychádza prostredníctvom hudobne zameraného OPUS imprintu a ide o dielo spisovateľa Joea Harrisa (Creeper, The X-Files, Rockstars) a umelca Axela Medellina (Hoax Hunters, Elephantman). Obal knihy zase vytvoril Santi Casas.


Dr. Stein očividne nie je jediný, kto dokáže vymýšľať vtipné tvory. Sme nadšení, že postavy z vesmíru Helloween konečne ožijú! Tím Incendium odviedol skvelú prácu a vytvoril vzrušujúce nové komiksové dobrodružstvo. Ako hovoríme v Dr. Steinovi: A ich čas je ten správny!“ – vyjadrenie gitaristu Michaela Weikatha

Zdroj: Nuclear Blast

Príbeh Seekers of the Seven Keys rozpráva o stratení siedmich mýtických kľúčov, ktoré sa Keeper snaží získať. Ale, nie je jediný. A keď tínedžerskí súrodenci narazia na úlohu, vydajú sa na sci-fi-fantasy dobrodružstvo v štýle 80. rokov plné hororových trópov, absurdných postáv a atavistického humoru, ktorým je skupina známa.


„Nekonvenčný komiks Helloween, inšpirovaný ich epickou hudbou, spája obľúbené postavy fanúšikov s rozmarnou fantáziou – a zdravou dávkou heavy metalu! Keďže sú jedným z veľkých inovátorov v tomto žánri, bola radosť znova sa pozrieť na ich katalóg, najmä na ságu ‚Seven Keys‘, a položiť základy úplne nového príbehu, ktorý osloví dlhoročných fanúšikov kapely a milovníkov helloweenskeho hororu!“ – slová CEO spoločnosti Incendium Llexiho Leona

Zdroj: Nuclear Blast

Prvá tlač komiksu bude limitovaná na 2 000 kópií za 19,95 dolára a dá sa objednať na stránke Incendium. Teraz je možné objednať a odoslať do 31. októbra 2021. Akčné figúrky The Keeper Of The Seven Keys, The Witch a Jack O. Lantern sú k dispozícii aj v predpredaji za 29,95 dolára, expedícia vychádza na jar 2022.


Zdroj: Nuclear Blast

16 views0 comments