top of page
Search

Hentai Corporation bude „očkovať“ hudbou

Českí thrash-'n'-rollisti Hentai Corporation dostali nápad na usporiadanie online koncertu v očkovacom centre. „Pichať“ tu ale nebudú vakcínou Sputnik V, ako tomu je na obrázku, ale thrashom a rokenrolom.


„V piatok 7. mája vypukne v priestoroch nešpecifikovaného očkovacieho centra klasické figliarstvo, ktoré už máme tak dlho odopreté. Naposledy sme si zahrali niekedy v septembri, takže už sa nám klepú ruky. Tentokrát to ale nie je kvôli pálenke. Rozhodli sme sa to poňať inak ako klasický stream, pretože je to už všetko po tom roku dosť nuda a prizvali sme si k spoluprácu kamarátov z divadelnej scény.“ – konštatovanie kapely Hentai Corporation

Je v pláne pestrý kultúrny program a bude aj možnosť prispieť prostredníctvom crowdfundingu. Okrem kapely sa na streame predstavia aj herci zo súboru Divadlo MASO, Adam Ernest z Činoherného štúdia v Ústí nad Labem či Michal Bednář z 11:55. Režírovať to celé má Adam Skala.


Zoznam položiek, ktoré je možné zakúpiť a prispieť tým Hentai Corporation nielen na realizáciu prenosu nájdete na https://www.obyvak.tv.


Zdroj: Obscure Promotion


9 views0 comments
bottom of page