top of page
Search

Hitparáda Kluboofky pokračuje aj v decembri

V decembrovej hitparáde pokračujeme v novom formáte. Ten prináša rozdelenie hitparád do troch základných kôl a jedného finálového kola. Zo základného kola po novom postupujú dve kapely. Skupiny súťažia o hodnotné ceny a vo finálovom kole aj o účasť na vybraných festivaloch. Víťaz januárového finálového kola si zahraje 27. mája 2023 s kapelou Traktor na parkete v Újezde u Přelouče, 27. mája Rock Majálesu v Bystřici nad Pernštejnom, 17. jún 2023 festivalu Rockeři Sobě a na festivalu Rockfest Dačice, ktorý sa koná 28. až 29. júla 2023. Hitparáda odštartovala v nedeľu, 11. decembra 2022, o 20. hodine, súťažné klipy mali premiéru o 21. hodine rovnakého dňa.Súťažné klipy v druhom základnom kole:

1. Kodiak – „Blair“

2. Asperra – „Own Prisoner“

3. Seven – „Smrt“

4. Vixlaivant – „Brána“

5. Metanol – „Co jsem zač“

6. Melodica – „Olymp“


Do finálového kola budú postupovať prvé dve kapely, ktoré získajú najviac zhliadnutí pri svojich súťažných klipoch. Daj hlas svojej obľúbenej skupine tak, že si klip pozrieš na youtubovom kanáli Kluboofka TV.


Cena pre prvé miesto v základnom kole:

  • Icron Studio – natočenie 1 skladby v štúdiu

  • RC Prdel – 2 skladby pre kompiláciu Kluboofka (vydanie jún – júl 2023)

  • Rádio Hey – rotácia Micro

  • Kluboofka TV – 1 kg kávy Kluboofka Blend

Celková hodnota je 10 000 Kč.


Cena pre prvé miesto vo finálovom kole:

  • Icron Studio – nahranie 4-skladbového EP v štúdiu

  • RC Prdel – vydanie 4 skladbové EP ve Flash formátu

  • Rádio HEY – rotácia Optimal

  • Kluboofka TV – účasť na vybraných festivaloch (Slamák Rock Fest, Rock Majáles, Rockeři Sobě, Vršce Fest, Rocková Kalná, Rockfest Dačice atď.)

Celková hodnota je 40 000 Kč.


Zdroj: Kluboofka TV

Partnerom relácie je Leather-Steel Fashion, výrobca kožených doplnkov v štýle gothic, metal, punk, ozdôb, hrotov a kovových štýlových príveskov. Celý sortiment je možné nájsť na stránke Metalshopu.


Zdroj: Kluboofka TV

13 views0 comments
bottom of page