Search

Infected Rain „nakazil“ Randal Club

Vo štvrtok, 18. augusta 2022, sa v Bratislave konal metalový večer v podaní ženských speváčok. Do Randal Clubu zavítala moldavská kapela Infected Rain a Up!Great. Štvrtkový večer si užili všetci nadšenci tejto tvrdej hudby.


Zľava: Veronica Hurt (spev) a Toma Rybola (gitara) z kapely Up!Great. Foto: Denis Kollár

Zapálencov do Randalu púštali o 19:30. Prvá zo skupín začala hrať o 20. hodine a na pódium pribehlo energetické žieňa. Svojou charizmou a vášňou k hudbe očarovala celé publikum. Kapela Up!Great rozohnila celý Randal a pripravila fanúšikov na headlinerov Infected Rain. Ostravskí metalisti sú známi metalovou hudbou s prvkami hardcoru, alternatívneho rocku či nu-metalu.


Speváčka Lena Scissorhands (Infected rain). Foto: Denis Kollár

Po energetickom vystúpení Čechov Up!Great na pódium prišli dlhoočakávaní Infected Rain.

Hneď bola cítiť priateľská atmosféra kapely. Gitarista a basgitarista si podávali ruky s publikom, dokonca svojím fanúšikom dali aj brnkadlá. Tu bolo vidieť, ako si vážia svoje publikum. Fanúšikovia skupiny Infected Rain si to naplno užívali. Zážitkom, ktorý si ľudia budú spájať práve s týmto večerom, bude aj moment, kedy basgitarista dal svoju gitaru do davu ľudí. Nechýbal ani „kotol“, v ktorom si ľudia jemne poskakovali do zrýchleného narážajúceho tempa. Nechýbali ani známe pesničky ako „Orphan Soul“, „Mold“, „Passerby“ a „Pendulum“. Kapela sa priateľsky a s vďakou rozlúčila. Speváčka Lena odišla so slovami, že o 5 minút sa môže so svojimi fanúšikmi stretnúť pri svojom stánku s merchom a môžu sa spolu odfotiť alebo si prísť pre autogram.


Kapela Infected Rain. Foto: Denis Kollár

Na tento metalový večer bratislavskí fanúšikovia Infected Rain tak ľahko nezabudnú. Bol to naozaj príjemný a energický večer.


Autor textu: Domči Kollárová


90 views0 comments

Recent Posts

See All