top of page
Search

Jednodňový Rock for People vo virtuálnom priestore

Organizátori českého Rock for People si na nový rok pripravili prekvapenie v podobe online verzie festivalu. Rock for People In the Game bude 3D interaktívna virtuálna akcia, ktorá sa bude konať len jeden deň – 31. januára 2021.


„Náš festival presunieme na jeden deň do online sveta. Nejde o náhradu za ročník 2021, ale jedinečné zimné stretnutie v hernom prostredí. Tí, ktorí Festivalpark v Hradci Královom poznajú, sa môžu tešiť na známe miesta od hangárov po runway, tri pódiá, koncerty, alebo napríklad merch RfP k zakúpeniu. Môžete tancovať, spievať, zájsť k baru, spoznať sa s ďalšími návštevníkmi aj naším tímom.“ – vyjadrenie riaditeľa festivalu Rock for People Michala Thomesa

Návštevníci si môžu vytvoriť vlastnú hernú postavu, s ktorou sa budú pohybovať po virtuálnom areáli Festivalparku. Americká a britská scéna tu bude zastúpená po štyroch interpretoch. Metalcore prinesú Crown the Empire a The Devil Wears Prada zo Spojených štátov. Doplnia ich alt/electro duo Missio a raper KennyHoopla. Za žáner rock sa predstavia tri britské mená – Strange Bones s Calva Louise ako exkluzívny spoločný set a Nothing but Thieves. Post-punková bude len štvorica Life z mesta Kingston upon Hull. K týmto ôsmim zahraničným menám sa pridajú aj tri domáce. Pôjde o indie rockerov I Love You Honey Bunny, rapera Redzeda a pesničkárku Ameliu Sibu.Keďže táto akcia nie je úplnou náhradou 26. ročníku Rock for People, je známy aj dátum reálnej akcie, ktorá sa, pokiaľ to situácia dovolí, bude konať 10. - 12. júna 2021 v královohradeckom Festivalparku.

Zdroj: Ameba Production

21 views0 comments
bottom of page