top of page
Search

Kluboofka TV prichádza aj v novembri s novou hitparádou

Český projekt Kluboofka prichádza aj v novembri okrem vysielania v rádiách aj s pokračovaním svojej hitparády, v ktorej kapely súťažia o účasť na štyroch koncertoch/festivaloch, konajúcich sa od mája do júla budúceho roka. Hitparáda pokračuje v novom formáte, zahŕňajúcom tri základné kolá a finálové kolo, do ktorého sa prebojujú dve skupiny z každého základného kola.Aj v novembrovom druhom základnom kole hitparády súťažia kapely o hodnotné ceny. Najlepšia dvojica, ako už sme spomenuli, postúpi do finále a najlepšia kapela k tomu získa možnosť nahrať jednu zo svojich skladieb v profesionálnom štúdiu, prispieť dvoma skladbami do kompilácie Kluboofky, ktorá uzrie svetlo sveta budúci rok v lete, získa rotáciu Micro v rádiu Hey a jeden kilogram kávy, hrdo nesúcej meno programu Kluboofka.


Vo finále potom najlepšia šestica formácií z troch základných kôl bude súťažiť o vystúpenia v Újezde u Přelouče po boku kapely Traktor (27. 5. 2023), ako aj na festivaloch v Bystřici nad Pernštejnem (9. 6. 2023), v Znojme-Dobšiciach (17. 6. 2023) a v Dačiciach (28. – 29. 7. 2023). Víťaz finále tiež bude mať možnosť nahrať v profesionálnom štúdiu štvorskladbové EP, ktoré mu následne vo Flash formáte vydajú. V rádiu Hey získa víťazná kapela rotáciu Optimal a projekt Kluboofka im venuje aj možnosť zahrať na niekoľkých ďalších festivaloch okrem už spomenutých.


Späť ale ku druhému základnému kolu hitparády. Súhrn súťažných videoklipov si bude možné pozrieť už dnes od 20:00 vo videu pripnutom vyššie. Jednotlivé videoklipy, ktorých pozretia sa počítajú ako vaše hlasy jednotlivým skupinám, zas nájdete na youtubovom kanáli Kluboofky o hodinu neskôr. O vašu priazeň budú tentokrát súperiť:


  • Warning Vision – „Soudný den“ (klip bude zverejnený tu)

  • Revoluce – „Revoluce“ (klip bude zverejnený tu)

  • Rebel – „Within Demons“ (klip bude zverejnený tu)

  • Fatbat – „Musíš se rvát“ (klip bude zverejnený tu)

  • Genothype – „Loutky“ (klip bude zverejnený tu)

  • Jacker's – „Na plný plyn“ (klip bude zverejnený tu)


Do finále sa prebojujú dve kapely, ktoré budú mať na svojich jednotlivých súťažných videoklipoch (nie na súhrnnom videu v úvode článku) najviac pozretí. Viac informácií o novembrovom druhom základnom kole hitparády projektu Kluboofka nájdete aj tu.


Zdroj: Kluboofka TV

7 views0 comments
bottom of page