top of page
Search

Kluboofka World so svojím druhým tohtoročným pokračovaním

Česká hitparáda Kluboofka World, v ktorej, na rozdiel od „obyčajnej“ Kluboofky, súťažia kapely z celého sveta, sa po troch mesiacoch vracia so svojím druhým tohtoročným pokračovaním. Tieto kapely opäť súťažia o to, aby ich skladby v júni 2022 hralo české rádio Hey.
O priazeň fanúšikov v májovej edícii programu Kluboofka World zabojujú grécki metalisti Project Renegade (ktorých rádio Hey hrá už teraz a okrem toho vystúpia 5. júna 2022 aj na plzenskom Metalfeste), poľské kapely Free Air (prog rock/hard rock/rock) a Aether (melodický death metal), bieloruskí symfonickí/gotickí metalisti Belle Morte, slovenské zoskupenia Edgar (rock) a Mofokiller (stoner rock), ako aj Brazílčania Falácia. Hlasovanie prebieha obvyklou formou, pozretím a/alebo „olajkovaním“ videoklipu kapely, ktorej chcete dať svoj hlas (linky na jednotlivé videoklipy nájdete vyššie, pri menách jednotlivých kapiel). Prikladáme tiež aj odkaz na celú májovú hitparádu, no ešte raz pripomíname, že hlasovať za niektorú z kapiel treba na odkazoch vyššie.


Viac informácií o májovej hitparáde Kluboofka World nájdete aj v udalosti na Facebooku či na ich webe, no a okrem podpory súťažiacich kapiel môžete program Kluboofka naďalej podporiť aj kúpou ich kávy, upraženej v spolupráci s otrokovickou pražiarňou Fiery Bean. Kávu nájdete na tomto linku.


Zdroj: Kluboofka TV

12 views0 comments
bottom of page