top of page
Search

Klubové festivaly sa v Česku vracajú na scénu

Leto nám síce končí, ale vďaka projektu Kluboofka si môžete festivaly užívať aj v kluboch.


Jesennú časť odštartuje 17. septembra akcia Kluboofka Fest Vol.1 v berounskom klube Prdel za účasti kapiel Aldabra, Melodica a Amonit. Môžete sa tešiť na poriadnu rockovú nálož. Prvých päťdesiat fanúšikov si zadarmo pochutí na skvelom pive z Chotěbořa.


Zdroj: Kluboofka TV

V sobotu, 14. októbra, sa môžete tešiť na pokračovanie s formáciami Kodiak, Deviant a V.P.O.ho. Festival Kluboofka Fest Vol.2 sa ponesie v rock metalovom duchu.


Zdroj: Kluboofka TV

O týždeň neskôr, teda v sobotu, 22. októbra, si môžete prísť vychutnať poctivú hard rockovú jazdu do klánovického Black Pes Music Clubu. K tancu a počúvaniu vám zahrajú kapely Aldabra, Melodica a Metalcraft.


Zdroj: Kluboofka TV

V rovnakom klube prebehne festival skupín 21 Gramů, Revoluce a jednej z miestnych kapiel, ktorú si pre vás organizátori chystajú ako prekvapenie. Nezabudnite na sobotu, 5. novembra 2022, a príďte sa baviť na vlnách svižného rocku.


Zdroj: Kluboofka TV

Predposledný festival tohto roku, Kluboofka Fest Vol. 3, sa bude konať opäť v Beroune. Príďte si 12. novembra užiť poriadnu melodicko-power-mashup metalovú smršť skupín Rebel, Asperra a Power 5.


Zdroj: Kluboofka TV

V decembri nám končí rok, Kluboofka však začína natáčať ďalšie pásmo rozhovorov. Keďže natáčajú v hudobnom klube Black Pes, spoja príjemné s užitočným, a po nakrútení relácií prebehne festival zúčastnených formácií.


Na ktoré kapely sa môžete tešiť? The Pant, Nazsong, Snaefell, H.I.B., Hand Grenade, Lunatic Gods, Vymazané z Archívu, Rissla, Cerberos, Skylla, Ybca, Wotazník, Bastard, Blastery, The Heatrow, Allmara, Nasty Ratz, Metanol, Hakel band, Anarchia a ďalšie.

41 views0 comments
bottom of page