top of page
Search

Konkurenčné kluby v Brne spojí „najvýživnejšia“ noc v ich histórii

Metropola južnej Moravy zažije na prelome septembra a októbra tohto roka noc, akú ešte nezažila. Klubová noc Batch, organizovaná Brněnskou asociací clubové hudby (BACH), spojí trinásť za normálnych okolností konkurenčných klubov do jedného celku, a to prostredníctvom dvojdňového multižánrového programu za jednotné vstupné.


Návštevníci si pritom môžu vybrať medzi jednodennou a dvojdennou vstupenkou, ktorá im 30. septembra a 1. októbra 2022 (alebo v jeden z týchto dvoch dní) zaručí vstup na vystúpenia mnohých zaujímavých hudobníkov. Čo sa týka žánrov blízkych nášmu portálu, môžete sa tešiť na thrashcore v podaní Maďarov Crippled Fox, crust z dielne Britov Extinction of Mankind, crustpunk od Nemcov Instinct of Survival či punk v podaní poľských legiend Dezerter. Okrem zahraničných hostí však nebudú chýbať ani zástupcovia českej a slovenskej hudobnej scény, z tých rockových napríklad české kapely Acid Row, Budoár staré dámy či The Silver Spoons. Tieto mená vystúpia vo viac i menej známych kluboch naprieč Brnom, prehľadne zhrnutých do priloženej mapy.


Zdroj: AMPromotions

Batch, v súbehu s ktorým sa v kluboch Fléda a Kabinet Múz uskutoční aj o deň skôr začínajúca hudobná konferencia ReConnect, okomentoval predseda organizátorov z BACH, Vít Kalvoda, týmito slovami:


„To, že sa trinásť konkurujúcich klubov na poli nezávislej hudobnej produkcie dokázalo dohodnúť a skoordinovať, je malý zázrak a očakávame, že nás na dva dni v Brne čaká skutočne krásna atmosféra. Na miestnej veľmi pestrej klubovej scéne si budete môcť vyberať z ponuky, v ktorej si každý nájde to svoje. Na jednu vstupenku budete môcť putovať z klubu do klubu, Batch vás zavedie na miesta, kam by ste sa inak možno nepozreli. Batch tak bude každoročnou brnianskou dávkou skvelej hudby a zábavy.“

Vstupenky na premiérový ročník klubovej noci Batch, ktorá na prelome septembra a októbra rozozvučí Brno, zoženiete už teraz v sieťach GoOut a smsticket. Viac informácii o Batchi nájdete aj na webe BACH či vo facebookovej udalosti.


Zdroj: AMPromotions

6 views0 comments
bottom of page