top of page
Search

Korpiklaani predstavili vlastný olej na bradu

Fínska folk metalová kapela Korpiklaani v spolupráci so spoločnosťou Partawa a charitatívnou organizáciou Mad Viking Finland vytvorila nový olej na mužskú bradu s názvom Korven Kyynel. Ide o limitovanú edíciu a bude sa predávať len 2000 fľašiek.


„Olej sa volá Korven Kyynel (Slza divočiny). Má vôňu evergreen tree a pochádza priamo z „Eyes of the Forest“, ako takmer rovnomenná pieseň od Korpiklaani. Olej na bradu bol vyrobený vo Fínsku a všetky jeho zložky sú úplne prírodné. Korven Kyynel ošetruje bradu a pokožku a tiež pomáha deťom a mladým ľuďom, ktorí bojujú s rakovinou.“ – vyjadrenie generálneho riaditeľa spoločnosti Partawa Miku Poikonena


Médiám ho oficiálne predstavili minulý štvrtok, 15. októbra 2020. Podľa speváka Jonneho Järvelä bol výber organizácie jasný. Keďže v kapele majú dostatok brád, pridali sa k projektu firmy Partawa a Mad Viking Finland. A keďže spevákovi niektorí rodinní príbuzní podľahli rakovine, táto skutočnosť ovplyvnila výber organizácie, ktorej poputujú peniaze z výťažku.

Cena oleja je 5€ a výťažok poputuje dobročinnej organizácii SYLVA, ktorá podporuje deti a mládež bojujúce s rakovinou. Od 1. novembra bude dostupný v e-shope kapely Korpiklaani a spoločnosti Partawa.


Zdroj: Korpiklaani. Foto: Peero Lakanen. Úprava: Jan Yrlund

32 views0 comments
bottom of page