top of page
Search

Lenny Kravitz predstavil špeciálneho hosťa svojho turné

Rockový spevák a multiinštrumentalista z USA Lenny Kravitz sa práve chystá na svoje tohtoročné svetové turné Here to Love Tour 2020. Turné je pomenované podľa jeho posledného singlu „Here to Love“ (2018). Pri vynovenej verzii tejto skladby spolupracoval s Úradom OSN pre ľudské práva a sa stala sa tak hymnou kampane boja proti rasizmu s názvom #FightRacism. Rovnakou podporou tejto myšlienky ako spomínaná pieseň je aj toto nadchádzajúce turné.


Úvodný koncert odohrá už v posledný marcový deň v novozélandskom Aucklande a po novom si na turné zavolal aj svojho špeciálneho hudobného hosťa, speváka a hudobníka Coryho Henryho, ktorého počas vystúpení podporí kapela The Funk Apostles.


Špeciálny hosť Cory Henry. Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

Na začiatku letných prázdnin, 1. júla 2020, odohrá v rámci svojej európskej časti turné aj koncert v našej metropole, na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Nebudú samozrejme chýbať najväčšie hity jeho kariéry ako „American Woman“, „Fly Away“, „I Belong to You“, „Ain't Over 'til It's Over“, „Again“, ale aj zo zatiaľ najnovšieho albumu Raise Vibration (2018).

Lenny Kravitz. Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

13 views0 comments
bottom of page