top of page
Search

Limp Bizkit sa vrátia rozskákať Slovensko

Dnes bol oznámený nadchádzajúci koncert legendárnych floridských nu-metalistov Limp Bizkit, ktorí sa po minuloročnom úspechu v Seredi vrátia opäť na naše územie. Koncert, spolu s kapelou Static-X, sa odohrá 3. augusta 2020 v bratislavskej Eurovia Aréne.


Za svoju dvadsaťpäťročnú kariéru majú Limp Bizkit na konte už 6 albumov a v budúcnosti k nim pribudne dlho pripravovaný siedmy štúdiový album Stampede of the Disco Elephants. Verejnosť túto kapelu môže poznať vďaka ich známym hitom „Rollin'“ a „My Way“, ale aj coveru „Behind Blue Eyes“ od kapely The Who.

Ako špeciálni hostia sa predstavia losangeleskí industriálni metalisti Static-X. Zoskupenie samé seba označuje ako „evil-disco“. Je známe vďaka svojim dvom skladbám, ktoré sú zahrnuté v soundtrackoch dvoch hier série Need For Speed od spoločnosti Electronic Arts.

„Ak ste aj zažili vo svojom živote veľa dobrých koncertov, garantujem vám, že večer s Limp Bizkit bude navždy vaším najobľúbenejším. Nikto nerobí takú tvrdú a vzrušujúcu párty, ako my. Nikto. Určite si pred koncertom poriadne oddýchnite, aby ste to ustáli. Je načase si to rozdať!“ – odkaz speváka Freda Dursta pre slovenských fanúšikov

Lístky budú od zajtra dostupné v predpredajnej sieti TicketLive: https://www.ticketlive.sk/sk/event/limp-bizkit-bratislava-03-08-2020

Foto: ProMusic.sk

12 views0 comments
bottom of page