top of page
Search

Lindsay Schoolcraftová opustila Cradle of Filth

Symfonicko-black metalová kapela Cradle of Filth oznámila odchod svojej klávesáčky Lindsay Schoolcraftovej. Lindsay sa taktiež k svojmu odchodu vyjadrila a v príspevku na jej facebookovej stránke bolo publikované okrem jej vyjadrenia aj vyjadrenie Daniho Filtha.

„Drahí Filthlingovia, Bolo mi cťou a potešením Vás spoznať ako online, tak osobne alebo z pódia za posledných 7 rokov. Počas tohto obdobia sa mi splnil životný sen. Chcem Vás informovať, že som opustila kapelu. Bolo to ťažké rozhodnutie, ale môžem Vás uistiť, že to bolo to najlepšie pre moje zdravie. Na mojej ceste k uzdraveniu sa mi dobre darí a v dalších dvoch hudobných projektoch budem naďalej hudobníčkou na plný úväzok. Chcela by som sa kapele poďakovať za to, že ma nechali byť súčasťou odkazu Cradle of Filth, kým som tu bola prítomná. Bol to neuveriteľný zážitok a som tak vďačná, že sme sa o to mohli podeliť. Tiež chcem popriať všetko dobré svojmu nástupcovi a žiadam Vás, aby ste k nemu boli tak vrelí a ustretoví, ako ste boli kedysi dávno ku mne. Dúfam, že niektorí z Vás budú aj naďalej so mnou na mojej ceste, ako skladateľky a speváčky. Čaro a (black) metal tu nekončí. Ešte raz vám ďakujem za všetku lásku, podporu, a spomienky. Nezabudnem Vám to ♥️ Všetka moja láska a vďačnosť, Lindsay Schoolcraft“ – vyjadrenie Lindsay Schoolcraftovej na Facebooku

Kapela Cradle of Filth si už zaobstarala aj náhradníka za Schoolcraftovú a 24. februára majú začať nahrávanie svojho nadchádzajúceho albumu, ktorý výjde v roku 2021.


Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: Andreas Lawen

19 views0 comments
bottom of page