top of page
Search

Milking the Goatmachine zverejnili ďalší singel

Staré kozie príslovie hovorí, že všetko dobré prichádza po ôsmich. Na ceste k svetovláde sa bratia Udderovci pred 14 rokmi usadili v Nemecku. Do svojho ôsmeho albumu, ktorý vyjde už 24. júna prostredníctvom Reaper Entertainment, bratia vložili svoje skúsenosti do hudby v jazyku ich druhého domova.Dnes kapela spolu s lyric videom predstavila svoj druhý digitálny singel, „Waddema“, ktorý je už teraz dostupný na všetkých hlavných streamovacích platformách.


„Ei horchema (Hej, počúvajte, pozn. red.), prichádza pre vás náš druhý singel ‚Waddema‘. Ako už z názvu možno tušíte, ide o tému ‚čakania‘. Keďže už dlhší čas žijeme v Nemecku, všimli sme si, že na všetko sa tu vlastne musí ‚čakať‘. Či už vo vlaku, alebo pri pokladni v supermarkete, u veterinára alebo kvôli dani z príjmu. Kde už tak dlho čakať nemusíte, je vydanie nášho nového albumu. Dovtedy horchtema (si vypočujte, pozn. red.) a gucktema (pozrite, pozn. red.) Waddema :-). Cheerio Vaši bratia Udderovci, Lazarus Hoof a Steve Shedaway.“

Zdroj: Reaper Entertainment Europe

Nach uns die Grindflut rozpráva 14 krátkych príbehov v najlepšom goatgrindovom štýle. Ako inak, bratia prinášajú zmes death metalu, grindu, crustu a thrashu vybavenú nemeckými textami a rafinovanými prasacím kvílením.


Zdroj: Reaper Entertainment Europe

2 views0 comments
bottom of page