top of page
Search

Mystic Circle zverejnili ďalší singel nadchádzajúcej štúdiovky

Po novembrovom 7-palcovom singli „Letters from the Devil“ prichádza rovnomenný comebackový štúdiový album nemeckých black/death metalistov Mystic Circle, ktorý má vyjsť už 4. februára 2022 vďaka vydavateľstvu Atomic Fire Records. Jeho druhý singel, otváraciu pieseň „Belial Is My Name“, zverejnili včera.„Začneme oživením, konkrétne pokračovaním, outra nášho albumu ‚Infernal Satanic Verses‘ z roku 1999, vyčarujeme pekelného démona Beliala, ktorý povstane, aby očaril vesmír. On – ktorý si dokonca hovorí Satan – je jedným zo štyroch arcidémonov, pripútaný v pekle a spôsobujúci pád Zeme – vhodne zhudobnený tým najbrutálnejším a najbombastickejším, no stále melodickým spôsobom.“ – slová speváka/basgitaristu Grafa von Beelzebuba

Sprievodný videoklip k „Belial Is My Name“ je dielom Alena Ljubica, ktorý tiež vytváral klip pre A-stranu spomínaného 7" singla rovnakého názvu. A-strana „Letters from the Devil“ je tiež súčasťou nadchádzajúcej štúdiovky.


Mystic Circle produkovalo duo s Nilsom Lesserom vo Vaultroom Productions. O obal sa zaee postaral brazílsky umelec Rafael Tavares. Pri predobjednaní albumu cez stránku vydavateľstva, či už digitálne, alebo fyzicky, je možné ihneď získať skladby „Belial Is My Name“ a „Letters from the Devil“.


Zoznam skladieb albumu Mystic Circle:

1. „Belial Is My Name“

2. „Seven Headed Dragon“

3. „Hell Demons Rising“

4. „Letters from the Devil“

5. „Darkness in Flames“

6. „The Arrival of Baphomet“

7. „Curse of the Wolf Demon“

8. „Satanic Mistress“

Bonusová skladba (len pri CD-digipaku)

9. „Death Metal“ (Possessed cover)


Zdroj: Atomic Fire Records. Foto: Alen Ljubic

4 views0 comments
bottom of page