top of page
Search

Na trenčianskom letisku „pristanú“ legendy menom Rammstein

V priebehu dnešného dňa (nielen) v slovenských médiách zarezonovala správa, že nemecká kapela Rammstein v rámci svojho budúcoročného európskeho turné zavíta aj na Slovensko. Za dejisko svojho tunajšieho koncertu si partia okolo Tilla Lindemanna vybrala letisko v Trenčíne, na ktorom vystúpi už 14. júna 2023. Letisko tak, spolu s obyvateľmi z okolia, budúci rok dostane skutočne zabrať – okrem tohto koncertu je, ako mnohí z vás vedia, tradičným dejiskom festivalu Pohoda, ku ktorému sa od tohto roka pridal aj festival Grape.


Je však takmer isté, že šou, aká je typická pre kapelu Rammstein, do Trenčína žiadny z týchto kultových festivalov neprinesie. Ako fanúšikovia berlínskej kapely vedia, fotografia vyššie je len zlomkom toho, čo na jej koncerte uvidíte – či už je reč o ohňovej šou, alebo aj o zohratosti kapely či jej svojskom humore.


Za pripravovaným trenčianskym koncertom „Rammsteinov“ stojí agentúra Vivien, ktorá v nedávnej minulosti organizovala napríklad aj vystúpenia kapiel OneRepublic či Slipknot (naše reporty z týchto koncertov nájdete tu, respektíve tu). Predpredaj lístkov bude preto prebiehať nielen v sieti Ticketportal, ale aj na webe Vivien, a to od štvrtka, 8. septembra 2022, od 10:00. Tak čo, s kým z vás sa na jednom z najväčších koncertov, aké Slovensko kedy zažilo, uvidíme?


Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: Dennis Radaelli

18 views0 comments
bottom of page