top of page
Search

Nedávny videoklip kapely Die For a Reason

Brazílska kapela Die For a Reason dva týždne dozadu zverejnila svoj nový videoklip k piesni „The Grave“ s vynikajúcim scenárom, ktorého autorom je ich basgitarista Paulo Victor Cortez.„The Grave“ je šiestou skladbou albumu A Reason to Die For a pravdepodobne najtvrdšou skladbou na ňom. Hudobné video produkoval Daniel Mazza, scenár k nemu napísal Paulo Victor Cortez a účinkovala v ňom dvojica hercov Zé Ricardo de Maceió a Geovana Ferreirová.


K zverejneniu videa sa vyjadril hlavný spevák/gitarista Edu Sumiya:

„Toto video bolo úžasné! Daniel je výnimočný v produkcii a nemôžeme byť šťastnejší! Bolo vynikajúce a verím, že sme odovzdali naše posolstvo. Zé Ricardo ma veľmi prekvapil, dal do videa dušu, skvelý herec. Geovanna tiež, harmónia medzi nimi bola veľmi pekná. Každým dňom sme šťastnejší s dozvukmi nášho prvého albumu, každým dňom vidím viac ľudí, ktorí nadväzujú spojenie s kapelou, dokonca aj v časoch pandémie. Vidieť, ako sa náš zvuk šíri po celom svete, je na nezaplatenie!“

Členmi kapely sú Edu Sumiya (spev/gitara), Paulo Cortez (basgitara) a Moises de Souza (bicie). Album A Reason to Die For a ďalšie oficiálne produkty si môžete zakúpiť prostredníctvom ich e-shopu.


Zdroj: Hell Yeah Music Company

9 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page