top of page
Search

Nemci Milking the Goatmachine ohlásili nový album

Nemeckí goatgrinderi Milking the Goatmachine nedávno ohlásili, že chystajú vydanie svojho ôsmeho štúdiového albumu. Ten ponesie názov Nach uns die Grindflut a bratia Goatleeb a Goatfreed Udderovci na ňom svojím fanúšikom sľubujú pre nich typickú zmes death metalu, grindu, crustu a thrashu. Dopĺňať ju budú texty v nemčine a „ušľachtilé prasacie kvičanie“.„Dojiči kozieho stroja“ do svojho nového „kozieho syra“ vmiešali štrnásť skladieb, z ktorých prvá uzrie svetlo sveta už budúci piatok, 22. apríla 2022. Nový album potom vyjde o dva mesiace neskôr, 24. júna, a to vo vydavateľstve Reaper Entertainment. Členovia kapely svoj nový počin okomentovali takto:


„Hej-hou, pozemšťania, s veľkým potešením vám dnes môžeme ukázať náš obal na album Nach uns die Grindflut. Ak sa čudujete, prečo sedíme vo vani len traja, je to rýchlo vysvetlené: fotiť musel Steve Shedaway, pretože náš fotograf bol v karanténe kvôli kravskému hnoju. Očakávať môžete 14 skladieb, všetky s nemeckými textami. Hudobne sme zostali na našej ceste a predstavujeme vám tvrdý, miestami až hyperrýchly a vždy brutálny goatgrind. Dúfame, že vám náš čerstvo pripravený kozí syr bude chutiť.“

Dianie okolo nového albumu tejto bizarnej, no zaujímavo znejúcej partičky budeme, samozrejme, sledovať, sledujte preto aj vy nás.


Zdroj: Reaper Entertainment

5 views0 comments
bottom of page