top of page
Search

Nemci Mystic Circle s videoklipom ku A-strane nového 7″ singla

Ako sme vás už informovali, novovzniknuté vydavateľstvo Atomic Fire Records sa v priebehu tohto týždňa rozrástlo aj o nemeckých black/death metalistov Mystic Circle. No a teraz kapela prišla s videoklipom k A-strane ich dvojskladbového vinylu, ku skladbe „Letters from the Devil“.Klip je súčasťou trilógie napísanej členom kapely, A. Blackwarom a o jeho vizuálnu stránku sa postarali Alen Ljubić a Nils Lesser. Členovia kapely nový videoklip okomentovali nasledovne:


„Táto pieseň rozpráva skutočný príbeh posadnutej mníšky, ktorá údajne ešte v roku 1676 po nociach dostávala správy od Satana. Boli v jazyku, ktorý sa dodnes nedá dekódovať. Takéto mýty si, samozrejme, vždy zaslúžia, aby sa stali piesňou vo svete Mystic Circle. Hudobne sme to ponechali diabolské, ale stále nákazlivo melodické. Táto diabolskosť bola výrazne zinscenovaná v našom novom hudobnom videu. Nechajte sa zviesť.“

Videoklip k piesni „Letters from the Devil“, vytvorenej na podklade skutočne desivého skutočného príbehu nemeckými black/death metalistami Mystic Circle, nájdete na odkaze vyššie, zatiaľ čo samotná skladba sa dá vypočuť aj na streamovacích platformách.


Zdroj: Atomic Fire Records. Autor: Rafael Tavares.

13 views0 comments
bottom of page