top of page
Search

Nový album legendárnych Tankard už na jeseň

Turbulentné týždne pre nemecké thrashmetalové legendy Tankard.

Jeden deň po vystúpení na oficiálnom fanúšikovskom festivale v Seville počas finále európskej ligy UEFA ich drahého klubu Eintracht Frankfurt a po pripomenutí si víťazstva v pohári chlapi oznámili vydanie ich nového štúdiového albumu práve včas na oslavu 40. výročia kapely. Pavlov's Dawgs uzrie svetlo sveta 30. septembra 2022 prostredníctvom Reaper Entertainment.Album sa opäť nahrával v troisdorfskom Gernhard Studiu v spolupráci s producentom Martinom Buchwalterom. Ikonický artwork opäť kreslil Patrick Strogulski.


Gerre nový album komentoval:

„Naša posledná nahrávka ‚One Foot in the Grave‘ má už 5 rokov, ale naozaj platí: Čím ste starší, tým čas letí rýchlejšie........O to viac teší, že sa nám podarilo mať náš nový diel ‚Pavlov's Dawgs‘ porazený práve včas na 40. výročie našej kapely, ktoré vyjde 30.9.22. Rovnako ako pri ‚One Foot in The Grave‘ aj za nahrávky a mix bol zodpovedný Martin Buchwalter, ktorý sa nepochybne hodí kapele viac ako dobre!!! Do posledných mesiacov sme dali naozaj všetko svoje úsilie a dúfame, že sa vám výsledok bude páčiť rovnako ako nám!!!! S našou novou nahrávacou spoločnosťou Reaper Entertainment za nami opäť dupneme na plyn! V tomto zmysle: Zostaňte zdraví a heavy!!!“

Zoznam skladieb albumu Pavlov's Dawg:

1. „Pavlov's Dawg“

2. „Ex-Fluencer“

3. „Beerbarians“

4. „Diary of a Nihilist“

5. „Veins of Terra“

6. „Momento“

7. „Metal Cash Mashine“

8. „Dark Self Intruder“

9. „Lockdown Forever“

10. „On the day I die“


Pavlov's Dawgs vyjde na CD, farebnom vinyle, limitovanom earbooku s nevydanými obrázkami 40 rokov kapely Tankard a ako limitovaný boxset obsahujúci dve demá na kazete.


Zdroj: Reaper Entertainment Europe

4 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page