top of page
Search

Nový album od Lifeforce vyjde „skôr, ako očakávate“

Progresívni metalisti Lifeforce z brazílskeho mesta Vitória na jar prezradili podrobnosti nadchádzajúceho štúdiového albumu Apokalipsis, ktorý má uzrieť svetlo sveta niekedy v priebehu prvej polovice tohto roka. Ide o prvý album, na ktorom spieva aktuálny spevák Heron Ribeiro (AshBürn). Po šestnástich rokoch, kedy vyšiel rovnomenný debut skupiny, tak opäť prinesú plnohodnotný album.


Zdroj: Hell Yeah Music Company

„Tento album predstavuje krv, pot a slzy celej generácie kapely medzi kompozičným procesom a jeho finalizáciou. Jeho uvedenie bolo vecou cti a dnes sme poctení výsledkom Apokalipsis.“ – slová basgitaristu Alexandrea Lopesa


Album rozpráva príbeh postavy, ktorá zažíva udalosti uvedené v poslednej knihe Nového zákona, Zjavenie Jána, rozdelenej do 12 častí, ktoré zodpovedajú skladbám Apokalipsis s výnimkou „Black Books“, ktorá sa venuje súvisiacej téme.


Kapela vznikla v roku 2003 z dva roky predtým pôsobiacej Deadly Sins. Aktuálnu zostavu tvoria Heron Ribeiro (spev), Júnior Comper (gitara), Alexandre Lopes (basgitara), Matheus Cutini (klávesy) a Gustavo Bride (bicie).


Zdroj: Hell Yeah Music Company

22 views0 comments
bottom of page