top of page
Search

Nový klip Brazílčanov Allen Key

Brazílska kapela Allen Key zo São Paula neúnavne pokračuje v propagácii svojho debutového albumu The Last Rhino, ktorý sa zaradil medzi najlepšie albumy roku 2021 vo výbere čitateľov magazínu Roadie Crew, ako aj samostatne nominovaná vokalistka Karina Menascéová a gitarista Pedro Fornari.Po zverejnení lyric videí ku všetkým svojim piesňam, hudobných klipov k piatim z ôsmich skladieb debutu, ako aj akustickom vianočnom špeciáli a živých vystúpeniach v Kiss FM Showlivre a Kiss Club, skupina zverejnila svoj šiesty videoklip, tentoraz pre nádherný „Flourish“. „Flourish“ v réžii talentovaného Caikeho Scheffera je dojímavým klipom plným pocitov, expresivity a umeleckého zmyslu pre jedinečnú citlivosť.


Talent, pôsobivé čísla a dosah Allen Key naďalej robia dojem na kritikov aj na publikum a zvyšujú očakávania ich definitívneho návratu na pódiá. Keďže sú už naplánované nejaké vystúpenia, kapela sa chystá oznámiť niekoľko veľmi očakávaných vystúpení po boku veľkých mien národného a medzinárodného metalu.


K vydaniu nového videoklipu Karina Menascéová zdôraznila:

„Video Fluorish bolo poslaním, ktoré bolo potrebné splniť. Keďže išlo o sekvenciu, bol to jeden z najbláznivejších zážitkov, aké sme kedy nahrali. Všetko nacvičené, každé gesto premyslené. Sme veľmi spokojní s konečným výsledkom a dúfame, že sa vám bude tiež páčiť. Vesmír tohto videoklipu dokonale odkazuje na hudbu. Pokojný, s temným nádychom, dokonalou scenériou a príkladnou réžiou.“

Zdroj: Hell Yeah Music Company

8 views0 comments
bottom of page