top of page
Search

Novo oznámené koncerty Obscure Promotion

Prinášame vám zoznam niekoľkých aktualizovaných, novozverejnených a jeden zrušený koncert z produkcie Obscure Promotion.


Cannibal Corpse, Dark Funeral, Ingested, Stormruler, 25. marec 2023, Palác Akropolis, Praha

Do pražského Palácu Akropolis prídu dva piliere extrémnych žánrov – Cannibal Corpse spoločne s Dark Funeral. Sprievodom na turné budú Ingested a Stormruler.


Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


Wolves in the Throne, Incantation, Stygian Bough, 22. október 2022, Futurum Music Bar, Praha

Štylotvorní umrlčí death metalisti, mocní Incantation, dopĺňajú zostavu októbrového turné black-vizionárov Wolves in the Room.


Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


The Amity Affliction, Fit For a King, Gideón, SeeYouSpaceCowboy, 28. január 2023, Palác Akropolis, Praha

Zmena v zostave a nový dátum koncertu The Amity Affliction. Koncert sa z októbra posúva na január a Counterparts sú v zostave nahradení kapelou Fit For a King.

Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


Anthrax, Municipal Waste, 29. október 2022, Brno (zrušené)

Anthrax v Brne nevystúpia. Malo ísť o jeden z vrcholov jesennej sezóny, ale z dôvodu pretrvávajúcich logistických problémov a nákladov s nimi spojených skupina Anthrax bohužiaľ ruší európsku časť svojho nadchádzajúceho jesenného turné.


Saturnus, Esoteric + support, 8. november 2022, Futurum Music Bar, Praha

Turné titánov skazy. Dánski doomári Saturnus nekoncertujú príliš. Ešte menej často vydávajú. Konečne nastala doba pretnutia dlhoročného ticha. V novembri prídu s psychedelickými funeralistami Esoteric a exkluzívne predstavia nové EP. Čaká vás intenzívny psychedelický chaos a drvivo ťažký doom!

Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


Haken, Between the Buried and Me, Cryptodira, 25. február 2023, Palác Akropolis, Praha

Progový atak všetkými farbami rozžiari pochmúrny február – na spoločnom turné prídu Haken a Between the Buried and Me, dve z najzaujímavejších a najúspešnejších prog kapely súčasnosti!


Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


Rising Merch Faces of Death Tour 2022 – Rivers of Nihil, Fallujah, Allegaeon, Inferi, Harbinger, 16. november 2022, Praha

Fallujah na súpiske Rising Merch Faces of Death Tour 2022 nahrádzajú Archspire, ktorí zo zostavy odpadajú, alebo sa chcú sústrediť na skladanie nového albumu. Jedinečným Fallujah v septembri vychádza nová doska Empyrean. Stay tech!

Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


Full of Hell, Sanguisugabogg, JAD, 17. november 2022, Underdogs', Praha

Praha opäť podľahne zvuku pekla, vráti sa Full of Hell. Ich supporty sú Sanguisugabogg a JAD.

Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


Ultima Ratio Fest 2022: Moonspell, Insomnium, Borknagar, Wolfheart, Hinayana, 9. október 2022, Brno

Mnohé táto správa pichla u srdiečka, ešte viac fans sa zaradovalo. Fínski emotívci Insomnium v ​​zostave Vltima Ratio festu nahrádzajú anglických rmutivcov My Dying Bride.


Rolo Tomassi, február 2023, Praha a Bratislava

Rolo Tomassi v Prahe a Bratislave. Títo progresivisti, pretože ako inak ich póz a čohokoľvek tradičného oslobodený svieži mix, kde sa stretáva mathcore, dreampop a experimentálny rock, nazvať, vám na čele s kúzelnou Evou Spence privezú nový album Where Myth Becomes Memory.

Vstupenky na pražský koncert (8. február) sú dostupné tu, na bratislavský (10. február) tu.


Revocation, Goatwhore, Alluvial, Creeping Death, 30. január 2022, Futurum Music Bar, Praha

Revocation v januári s novým albumom v Prahe. Produktívni technickí death/thrasheri novinku tentoraz dávali dohromady štyri roky, v Európe ich ale máte už za pár mesiacov v spoločnosti neurvalcov Goatwhore, progresívnych atmo-deathmetalistov Alluvial a oldschool smrťákov Creeping Death.

Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


Leprous, Kalandra, marec 2023, Bratislava

Leprous v Prahe a Bratislave. Leprous pre ich neutíchajúcu aktivitu za poslednú viac ako dekádu netreba predstavovať. Nori vyžívajúci si v koncertovaní nás už navštívili niekoľkokrát (naposledy teraz na Brutal Assaulte) a zakaždým presvedčili, ako neuveriteľne im pódium sedia a že sú jednou z vodcovských položiek novodobého progu, ktorá si drží svoj charakter a pritom hľadá nové cesty.


Vstupenky na bratislavský koncert sú dostupné tu, na pražský tu.


Crobot, 11. december 2022, Klub 007 Strahov, Praha

Odkaz hard rocku moderne – prídu Crobot! Táto americká riff-mašina sa síce hlási k odkazu hard rocku, škatuľkovanie je však v ich prípade ošemetná vec. Naživo majú Crobot odpich a pôsobia, že do nich niekto pustil elektrický prúd. Silný groovy, pohlcujúci spev, trochu stoner aj blues. Proste sakra úderný rokenrol, ktorý vás privedie do varu.

Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


Magic Sword, Droid Bishop, 30. október 2022, Bratislava

Október mesiac sythwavu – päť dní po Perturbatorovi prejdú Magic Sword s Droid Bishop. Magic Sword sú trojčlenná kapela, ktorá obsluhuje klávesy, gitaru a bicie. Prielom pre ňu značil rok 2017, kedy sa ich skladba objavila v traileri marvelovskej komiksovky Thor: Ragnarok.


Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


Swallow the Sun, Avatarium, Shores of Null, 3. máj 2023, Praha

Swallow the Sun oznamujú nový dátum pre Prahu. Posledný koncert, ktorý nám tu ešte „smrdel“ v kategórii „preložené bez nového dátumu“ už má nový termín.


Destrage, 13. október 2022, MusicClub Modrá Vopice, Praha

Progresáci Destrage v pražskej Vopici. Tvrdia, komplikovaní, melodickí a občas vtipne uletia. Taliani zo seba sypú príjemne bláznivý mišmaš a hrajú ho s veľkým prehľadom. Fanúšikovia SikTh, Dillingera alebo Betweenov by nemali chýbať.


Vstupenky sú dostupné na stránke organizátora.


Zdroj: Obscure Promotion


7 views0 comments
bottom of page