top of page
Search

Odcudzenú manželku Brucea Dickinsona našli mŕtvu

Včerajší večer zasiahla internet smutná správa, že manželku speváka kapely Iron Maiden Paddy Bowdenovú našli bez známok života v jej dome v londýnskej štvrti Chiswick. Informáciu potvrdil hovorca záchrannej zdravotnej služby London Ambulance Service, ktorá zachytila s ňou súvisiaci telefonát. Podľa neho boli privolaní na ulicu Barrowgate Road o 9:45. Aj napriek tomu, že prvá z dvoch privolaných sanitiek dorazila do dvoch minút, jej už nedokázali pomôcť. Taktiež sa k jej „tragickej“ smrti vyjadril aj samotný spevák a jej manžel Bruce Dickinson.

„Je to hrozná tragédia, ktorá sa javí ako tragická nehoda. Naše deti Austin, Griffin a Kia a ja sme zdevastovaní. Z úcty k Paddy sa v tomto nesmierne ťažkom a bolestivom čase našej rodiny nebudeme ďalej vyjadrovať.“ – vyjadrenie Brucea Dickinsona

Dickinson s Bowdenovou boli svoji od roku 1990 a mali spolu tri deti. V roku 2018 sa ale rozišli a v súčasnosti žije spevák so svojou o veľa mladšou priateľkou, inštruktorkou fitness Leanou Dolciovou, vo Francúzsku. Manželia však doteraz nepodali žiadny návrh na rozvod.

Spevák Bruce Dickinson. Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: Campus Party Brasil

43 views0 comments
bottom of page