top of page
Search

Parasite Inc. ohlásili tretí album

Parasite Inc. z Aalenu oznamujú vydanie svojho tretieho štúdiového albumu Cyan Night Dreams, ktoré je naplánované na 19. augusta 2022. Doposiaľ najprofesionálnejšiu produkciu nemeckých melo-deatherov tentoraz umožnila aj podpora inštitúcie Initiative Musik v rámci „Neustart-Kultur-Programmu“.


Vydanie albumu sa bude oslavovať v ten istý deň na Summer Breeze Open Air v Dinkelsbühli.Prvý singel „I Am“ je ohlásený na 13. mája 2022 a premiéra sprievodného videa sa uskutoční 12. mája 2022, kedy sa spustí aj predpredaj Cyan Night Dreams.


„Rovnako ako pri predchádzajúcich albumoch sme si koncept a dizajn obalu albumu realizovali sami, pretože artwork je pre nás nielen dôležitým stavebným kameňom v celkovom koncepte a realizácii novej platne, ale zároveň by mal vytvárať jednotu medzi starými dielami a novým materiálom. Pripravovaný album je evolúciou typického zvuku Parasite Inc. a obal to presne odzrkadľuje: Na ‚Dead and Alive‘ bolo motívom mechanické srdce, ktoré sme pre ‚Cyan Night Dreams‘ transplantovali do úplnej, mechanickej bytosti. Vždy sa snažíme vytvoriť niečo nové a vzrušujúce z jednotlivých, známych prvkov, ako vizuálne, tak aj z hľadiska našich skladieb.“

Zdroj: Reaper Entertainment Europe

Zoznam skladieb Cyan Night Dreams:

1. „Lithium“

2. „I Am“

3. „First Born“

4. „Cyan Night Dreams“

5. „In Fake Light“

6. „Osmium“

7. „Follow the Blind“

8. „Under Broken Skies“

9. „Into Destruction“

10. „When All Is Said“


Zdroj: Reaper Entertainment Europe

6 views0 comments
bottom of page