top of page
Search

Po druhýkrát sa presúva aj Rock for People

Po virtuálnom festivale RfP In the Game, ktorý sa konal na konci januára, sa stále dúfalo, že reálny Festivalpark v Hradci Králové v lete otvorí svoje brány. Ako v roku 2020, aj tento rok tomu zabránila pandémia ochorenia COVID-19.Tohtoročný Rock for People sa tak presúva na náhradný termín – 16. až 18. júna 2022. Avšak organizátori plánujú zorganizovať alternatívny festival Rock for People, len čo sa vyjasnia podmienky konania letných akcií v Česku.


„Nevzdávame sa a tento rok chystáme tak trochu iný Rock for People, aby sme fanúšikom aj sebe umožnili odreagovanie sa od neľahkých časov. Hneď ako bude jasné, za akých podmienok možno akcie zorganizovať, oznámime detaily. Prípravám ročníka 2020-2021 dal celý tím veľa energie pre väčší počet divákov. Bohužiaľ vývoj epidemiologickej situácie nám už po druhýkrát neumožňuje usporiadať náš klasický medzinárodný festival v plnom rozsahu. So všetkými hlavnými interpretmi z minulého ročníku sme v kontakte a riešime ich účasť na rok 2022. V minulom roku nás neskutočne podporili fanúšikovia festivalu, dúfame, že nám zostanú naklonení a spoločne situáciu zvládneme. Tento rok sme sa stali prevádzkovateľom celého festivalového areálu v Hradci Králové a plánujeme v ňom významné zmeny. O rok chceme návštevníkom, na oplátku za ich trpezlivosť, ponúknuť znateľne vylepšený priestor.“ – vyjadrenie riaditeľa Rock for People Michala Thomesa

Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti aj na ročník 2022. V prípade nutnej refundácie je možné do 30. júna poslať žiadosť priamo organizátorom na e-mail vstupenky@rockforpeople.cz.


Zdroj: Ameba Production

21 views0 comments
bottom of page