top of page
Search

Primal Fear spustili predpredaj deluxe edície výročnej reedície debutu s novým klipom

Nemecké metalové komando Primal Fear založené basgitaristom Matom Sinnerom a spevákom Ralfom Scheepersom a doplnené gitaristom Tomom Naumannom a bubeníkom Klausom Sperlingom si v roku 1997 začali raziť cestu na vrchol ako jeden z najkonzistentnejších počinov na scéne. Vydali 13 silných štúdiových albumov, nespočetné množstvo vystúpení po celom svete a v neposlednom rade nekonečná vášeň ovplyvnili ich už 25-ročnú cestu k úspechu, ktorá vyvrcholila v podobe umiestnenia na 7. mieste v nemeckom rebríčku albumov (doteraz najvyššie umiestnenie skupiny Primal Fear v ich domovskej krajine) a ďalšie top pozície v iných krajinách s ich najnovšou ponukou Metal Commando (2020). A koniec je stále v nedohľadne, pretože kapela už pracuje na materiáli pre svoj ďalší album.

Ale predtým, než skupina opäť vstúpi do štúdia a oslávi spomínané výročie, Primal Fear vydajú deluxe verziu svojho vysoko chváleného rovnomenného debutového albumu z roku 1998 – remastrovaný Jacobom Hansenom v jeho Hansen Studios a vrátane troch bonusových skladieb, ako aj rozšíreného bookletu s poznámkami a mnohými fotografiami z archívov kapely – 15. júla 2022 vďaka Atomic Fire Records. Ako prvý pohľad na obnovený zvuk nahrávky si môžete pozrieť úplne nové lyric video k hitu „Chainbreaker“ z albumu Primal Fear, ktoré vytvorili ľudia z Gabriel Management.


Zdroj: Atomic Fire Records. Foto: Rainer III

Predobjednajte si album vo fyzickom formáte podľa vlastného výberu (CD-digipak, vinyl v rôznych farbách), vopred si ho uložte na svojej obľúbenej streamovacej platforme alebo si ho predobjednajte digitálne, aby ste ihneď získali singel „Chainbreaker“ na tomto odkaze.


Zdroj: Atomic Fire Records

5 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page