top of page
Search

Prvá časť line-upu Rock for People 2022

Sú známe prvé mená interpretov doteraz najväčšieho ročníku českého festivalu Rock for People, ktorý sa bude konať od 15. do 18. júna 2022 v královohradeckom Festivalparku.„Tohtoročný Rock for People Hope máme úspešne za sebou a vrháme sa na prípravy odsunutého ‚veľkého‘ festivalu. Zatiaľ oznamujeme len potvrdenú časť line-upu, ktorá už teraz veští historicky najsilnejší ročník RfP. Zďaleka to nie je všetko, pribudne ešte raz toľko vystupujúcich ako zo zahraničia, tak z domácej scény. Držitelia vstupeniek na rok 2020, respektíve 2021, už nemusia robiť nič, deň navyše majú za svoju podporu ako darček. A pretože sa nám podarilo rozšíriť plochy pre parkovanie a kempovanie, v pondelok znovu otvárame predaj vstupeniek. Veríme, že tým urobíme radosť tým, ktorí už nedúfali, že sa na dlho vypredaný festival dostanú.“ – vyjadrenie riaditeľa festivalu Michala Thomesa


Headlinerov Biffy Clyro, Royal Blood, Fall Out Boy a Green Day doplnia Weezer, Skillet, Sum 41, The Pretty Reckless, Black Veil Brides, As Everything Unfolds, August Burns Red, Baby Queen, Bad Nerves, Calva Louise, Cemetery Sun, Crossfaith, De Staat, Deadly Apples, Diamante, Do Nothing, Don Broco, Dope D. O. D, Dream State, Employed to Serve, Fickle Friends, For the Fallen Dreams, Grandson, Childcare, Chubby And the Gang, Ikan Hyu, Imminence, KennyHoopla, Kieff, Mayday Parade, Neck Deep, Noisy, Of Mice & Men, Poorstacy, Skynd, Sophie and the Giants, Spector, Strange Bones, The Faim, The Pale White, The Scratch, Theory, Thrash Boat a Wargasm. Špeciálny set piesní na prianie má pre návštevníkov pripravený domáca kapela Vypsaná FiXa.


V pondelok, 23. augusta, o 10. hodine štartuje predaj limitovanej edície vstupeniek za 2790 Kč. Zvyšok, kempovanie, parkovanie alebo prípadne jednodenný lístok na festival, bude spustený v nadchádzajúcich mesiacoch.


Zdroj: Ameba Production

7 views0 comments
bottom of page