top of page
Search

Prvá ochutnávka nového albumu Parasite Inc.

Melo-death metalové kvarteto z Nemecka využilo dva roky pandémie bez koncertov na dokončenie dlho očakávaného tretieho štúdiového albumu. Nový výstup je tak tvrdší aj mäkší, zároveň rýchlejší a pomalší, modernejší a predsa viac osemdesiatkový ako jeho predchodcovia.„Celková nálada skladieb na ‚Cyan Night Dreams‘ bude temnejšia ako na predchádzajúcich dvoch albumoch a bude obsahovať niektoré nové a pre niekoho možno neočakávané prvky. ‚I Am‘ ako prvý singel je zúrivým úvodom nášho nového disku. V úzkej spolupráci s režisérom a tvorcom obsahu Petrom Leukhardtom (medzi inými Annisokay, Beyond the Black & Rising Insane) a Tillypark Studios sa nám podarilo urobiť skladbu vizuálne príťažlivú aj výraznú, čím sme dali výkričník za našou najprofesionálnejšou produkciou. Produkcia, ktorá nám bola v tomto rozsahu čiastočne umožnená aj vďaka financovaniu z Initiative Musik v rámci programu ‚Neustart-Kultur‘.“

Prvý singel však nezanecháva nezodpovedané otázky, do akého spektra týchto hudobných protikladov by mohol zapadnúť: Tu sa neberú žiadni väzni! „I Am“ je rýchly, agresívny a nekompromisný.


Zodpovedajúce video k piesni sa vyrábalo v spolupráci s Petrom Leukhardtom (Annisokay, Beyond the Black & Rising Insane atď.) a Tillypark Studios a obratne premieňa rýchle tempo skladby na vizuálny výjav.


Nadchádzajúci album od Parasite Inc. si môžete predobjednať na tomto odkaze.


Zdroj: Reaper Entertainment Europe

7 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page