top of page
Search

Prvý koncert zo série projektu Nepokazme si to@MMC je už za nami

Bratislavský Majestic Music Club v piatok, 5. júna 2020, po nekonečných troch mesiacoch znovu otvoril svoje brány, aj keď v obmedzenom režime. Kotol vystriedali stoly a z hudobného klubu sa na večer stala kaviareň.

Kapela Bullet Holes. Foto: Lucia Farkašová

Na pódiu sa predstavila mladá rokenrolová kapela Bullet Holes, ktorá predviedla akustickú verziu nielen svojho albumu Perfektný svet, ale v troch kolách zahrali aj množstvo coverov. Chalani sa po výhre v súťaži Rocková maturita v roku 2016 stali pevnou súčasťou slovenskej klubovej scény a vystúpili ako predskokani takých hviezd ako sú Uriah Heep či Paul Gilbert. Bullet Holes prišli podporiť aj finalisti tohtoročnej Rockovej maturity, skupina Parketový Lev. Chalani ich však nenechali iba pokojne sedieť a vytiahli ich na pódium, a tak sa stageu zmocnili na chvíľu aj rockeri z Parketového Leva.

Kapela Parketový Lev. Foto: Lucia Farkašová

Séria koncertov pod názvom Nepokazme si to@MMC vznikla za účelom podpory umelcov, zvukárov, technikov a všetkých, ktorý kvôli koronakríze stratili príjem. Zároveň chce takýmto spôsobom bez toho, aby obmedzoval šťastlivcov cestujúcich do práce, upozorniť, že aj napriek uvoľňovaniu opatrení je tu veľa priestorov, ktoré nemôžu byť využívané ani na 15% na to, na čo boli pôvodne vybudované.

63 views0 comments
bottom of page